• Mali Zeus
    9.7k
    Sutra je zadnji dan obnove članstva za sve one koji misle sudjelovati na izborima za klupsku Skupštinu pa mi ovim putem apeliramo na sve koji još nisu obnovili svoje članstvo u 2024. godini da to naprave.

    Također, u BBB Fan Shopu se još samo danas prikupljaju potpisi podrške za kandidacijsku listu "Dinamovo proljeće". Ako netko nije potpisao, ostaje mu da to učini danas do 20 sati.


    BBB WhatsApp.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sutra je i zadnji dan za predaju lista. Izgleda da ipak ništa od troboja. Očekujem sigurnu pobjedu liste DP. Na nekom manjem uzorku nisam čuo nikog od ljudi koji će izaći na izbore da je rekao kako će glasati za Barića.
  • bluelions
    249
    nisam čuo nikog od ljudi koji će izaći na izbore da je rekao kako će glasati za Barića.Mr Anderson

    Takoder. Kažem si slične stvari kada su izbori u Hrvatskoj sto se tice Hdz-a/Sdp-a. Na kraju, dobiju puno previše glasova.
  • Mali Zeus
    9.7k
    kad se krećemo u takvom krugu ljudi. Bit će njih, al svejedno vjerujem u našu pobjedu.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Jesam li nesto propustio ili sam dobro shvatio,IO ima vremena do sutra imenovati svog kandidata za predsjednika ako to ne ucine bira se izmedju Otteka i Zeke?
  • Draž
    1.1k
    Do sutra prva izborna jedinica (članovi) ima vremena za prijavu lista.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Na to sam mislio samo se nisam dobro izrazio.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ne. Ne postoji šansa da i Otto i Zeko budu kandidati za predsjednika nakon sto prođu izbori, samo jedan od njih će ići protiv kandidata iz druge izborne jedinice, tj. po svemu sudeći Barišića.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Sve jasno. Manjak sna je odradio svoje,sve mi je ovo bilo jasno i prije a nesto sam zablokirao haha
  • mali M
    3.5k
    al ja ne vidim kako bi Barišić mogao biti predsjednik. Pa tko bi normalan glasao za 100 godišnjaka! Okej brate bio si koliko si bio, odradio si kako si odradio, al mislim da je svima jasno da više ne razmišlja trijezno u ovim godinama. To mi dođe ko Biden amerikancima.. Nekaj svoje mumlja nepovezano, smije se i jede sladoled... nek bude počasni ako ga tolko žulja osobna titula i bok. Pa tko glasa za njega želi veće zlo dinamu nego svi ostali skupa
  • Crni
    43
    Mislim da će se Barišić povuć.
  • Draž
    1.1k
    Pa tko bi normalanmali M
    Gdje ima normalnih?
  • mali M
    3.5k
    a dobro i to što kažeš
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Hoće li biti službenih slika sa predatavljanja Dinamovog proljeća?
  • Jurki
    8.7k
    Sutra bi trebali biti objavljeni kandidati za II. izbornu jedinicu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.