• Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    hvala kolega, bacio sam oko, upisao sam takiju asistenciju u 59.minuti, kifla na drugu, perković glavom ravno u golmana, jebiga to se mora zabiti. Predasist za 2:0 i asist kod penala. Neka uđe u zapisnik, MoM za mene. Znam nisam normalan

    brine to što u prvom poluvremenu nije baš ništa došlo sa lijeve strane, neki pokušaju su bili sa takijeve, ali ako nam se igra svodi na njegov dribling i ubačaj na petka biti će čupavo u nedjelju

    scena jučer, taki ide 1 na 1 sa golmanom, penjem se na stolicu, lik sruši takija, ja se poskliznem, padnem, zalijem se pivom po glavi i jakni. Taki na podu Graž na podu
    i onda kasnije spuštanje sa sjevera po jebenim mokrim pločicama, lik iza se posklizne i pobere nas trojicu, dobro je pa nisam bio trijezan

    lijepa maksimirska večer bez obzira na lošu igru u prvom poluvremenu. Kod igora smo u prvom poluvremenu letili i gasili se u 60. a kod jakira letimo u drugom poluvremenu

    https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/video/highlights/0288-19b21aa91607-61263f9b467f-1000--highlights-dinamo-zagreb-3-0-ballkani/
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nemamo se cega sramit, da je idealno nije, al nije ni sramota. Prosli smo.
    Krize dodu, ne mozes prodat kicmu ekipe i ocekivat da ce to proci bez posljedica za rezultat. Ajax, Basel, Brugge, Anderlecht (se godinama oporavlja), pa da ne idem po ligama petice.
    Izuzetno vazan prijelazni rok je pred nama, kljucan, a mi sportskog direktora nemamo. To je sramota, sramota je i sve ovo sto se dogada oko kluba, smrad Hanzel i ostala svita.
  • Paggini
    5.6k
    Jebeno je bilo ono pljeskanje Takuru sa zapada nakon izlaska i njegov naklon, ista stvar i protiv Rudeša. Miljenik tribina i ženskog spola, šta ćeš!
  • Svi na Sjever
    1.9k
    i onda kasnije spuštanje sa sjevera po jebenim mokrim pločicama, lik iza se posklizne i pobere nas trojicu, dobro je pa nisam bio trijezanGražvydas Mikulėnas

    Bilo je jučer par proklizavanja po stepenicama poslije tekme, lik ispred mene je pokupio dvojicu ko onaj Balkanac Takija, par kvalitetnih uklizavanja kojih se nebi postidio ni MOTM Dino Perić.
  • Neki tip
    19k
    lik iza se posklizne i pobere nas trojicu, dobro je pa nisam bio trijezanGražvydas Mikulėnas

    Taj se lik, ako ih nije bilo više (a evo vidim sad po postu iznad da jest), gadno sjebao, jer su ga frendovi pridržavali, a nogu je držao savijenu u koljenu, podignutu od zemlje, nije mogao stati na nju.

    Želim mu/im brz oporavak!
  • Crusades1986
    9.5k
    Brijem da ih je bilo više, ja sam dvojicu vidio i nakon toga čuo još jedno proklizavanje.
  • NitkoBitan
    11.7k
    A bome je Zagreb bas imao srece jucer sa kisom. Gledam radar i od cijele kontinentalne Hrvatske kisni oblak samo iznad Zagreba :lol:
  • dmil
    125


    Jedna zanimljiva anegdota, iako ne vezana uz ovu utakmicu, prije nekoliko godina dok je jos Mamic drmao klubom, snimali smo jednu kup utakmicu Dinama, osobe iz kluba, ne sjecam se vise koje, su nam dosle do produkcijskog kombija i rekle nam da ne dajemo kadrove Boysa, jer su na ogradi bile krpe s prekrizenim Mamicem i da kad pocne skandiranje Mamicu cigane da stisamo zvuk s terena da se sto manje cuje u prijenosu
  • reziser
    6.2k
    I bile su zasluzene ovacije

    A njegov naklon
    Svaka čast ...
  • Krizy
    35.3k
    aek je zavrsio svoju europsku sezonu :grin:Ivdzo11

    Nisu. Morat će gledati Dinamo kako osvaja na njihovome stadionu :razz:

    (Nadam se da ćemo se pojačati s dva ili tri igrača za prvih 11. Ako nas ždrijeb napokon malo pomazi što se tiče knock-out faze, bilo bi lijepo maštati. Ali daleko smo od toga, samo korak po korak)
  • Kepec
    4.3k
    Drago mi je da se jučer pjevalo Srce na cesti.
    Jedna od dražih pjesama, pogotovo u izvedbi na tribini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.