• BBB Sibenik
    4k
    Gazi gubu u nedilju :strong:
  • zagr
    505
    6000 ljudi...
  • marcio amoroso
    32.4k
    5 od 6!

    Prelomili smo kad je trebalo i to je najbitnije.

    Sad zgaziti stoku za 6 od 6 i miran zimski san.


    Moram spomenuti još jedan detalj. Prije izvođenja kornera mi @deda govori da je vrijeme da zabijemo gol i da će ga zabiti Perić :cool: kad ga je zabio skočili smo kao mala djeca :love:
  • Sajla
    3.5k
    Daaaaj mi samo proljeće! Sad u miru prevrtjeti sažetak, poslušati izjave, lijepo zaspati i u nedjelju ponovo!

    Vrhunac današnje utakmice lopta Ljube za Takura. Bilo me strah da će na poluvremenu vaditi Perića zbog ozljede i da Perković ide na stopera, a Ljubo na beka. Srećom je Dino čvrst momak :) Šteta za Boška.
  • NitkoBitan
    12.2k
    6000 ljudi...zagr

    Ma nema sanse. Sa sjeveru i zapadu po 3500 ljudi minimalno + 300njak Albanaca.

    Uostalom nemojmo se zamarat time pred derbi, jalni mediji nikako da se pomire s time da Dinamo igra na proljece u Europi.
  • Lynx17
    2.6k
    -Ljubo i Bulat ispoštovali svoju dionicu
    -prvo poluvrijeme za otkaz treneru ili potjerat prvih 11
    -bez primljenog gola opet



    Jedna od simpaticnijh atmosfera na sjeveru doduše, veliki plus za to.
    austrijanac


    Bulat je imao veliku ruku u podizanje igru 2.poluvrijeme . Ali i Moharrami takoder.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Pretpostavljam da Arena Sport neće izbaciti na YouTube sažetke kao što nisu izbacili ni sažetke protiv Astane? Izbacuju uredno sažetke sa utakmica Bačke Topole, Zvezde i ostalih ali od Dinama nikad pa me zanima hoće li se takav medijski odnos prema Dinamu nastaviti i dalje.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Dobra reakcija sjevera na kraju utakmice, treba igracima (pogotovo strancima) dat do znanja kaj nam znaci pobjedit tovare u nedjelju. Ovo nije "obicna" utakmica kao sve dosadasnje.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Arena sport je srpska. Nemrem shvatit ljude koji financiraju te cetnike. Nisu htjeli pokazat koreografiju za Kureta u prijenosu zbog prvog bijelog polja.
  • plavac173
    2.6k
    Jel mi moze netko objasnit na sta Peric misli kad je u izjavi poslije utakmice rekao za navijace "vidio sam i sto objavljuju" ( u pozitivnom je smislu bilo i pohvalio je navijace ali me zanima, imate izjavu na dinamovom yt kanalu na 3:49.)
  • boem
    309
    Vjerojatno misli na pozive ovih poznatih Dinamovaca da se dođe na stadion...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Betis
    Ajax
    Olympiacos
    Union St Gilloise
    Molde
    Sturm
    Servette
    Maccabi

    Od najnepoželjnijeg do najpoželjnijeg.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Servette je zapravo vrlo solidna ekipa. Gledao sam ih protiv Rangersa gdje je Rangers jedva prošao. Radije bih Sturma i Moldea nego njih. Servette su mi tu negdje u rangu sa Unionom.
  • Sajla
    3.5k
    Dečki iz Suvereke se mogu pohvaliti da su izjednačili rezultat jednog Tottenhama. Dobili nas doma 2-0, ali su na Maksimiru dobili 3 komada. Pa nije to ni tako loše.
  • plavac173
    2.6k
    Iskreno zaboli me ona stvar za konferencijsku, najbitnije je dobit tovare u nedjelju i spustit ih na zemlju i preokrenut cijelu sezonu u svoju korist, lako cemo mi onda ostalo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.