• Kepec
    4.7k
    Igra je do prvog gola bila katastrofalna. Malo je reć.
    Ali ova ekipa, kakva god bila, koliko god nam se sviđao ovaj ili onaj igrač, nam je omogućila veselje i proljeće u Europi. Od srca im hvala za to.
    Izađite u nedjelju šampionski i zaokružite ovu lijepu priču sa 6 pobjeda.
    Dečki se polako vraćaju iz Grčke, još jedno proljeće u Europi osigurano, nova pjesma je topčina, još pobjeda u nedjelju za divan božićni poklon svim Dinamovcima.
    Laku noć svima.
  • Peškaman
    2.6k
    Union St Gilloise bih osobno stavio na drugo mjesto skupa s Ajaxom,a ispred Olya.
    Pratim ih dugo i mogu reći da su užasno neugodni.
  • Rakovica1986
    537
    Ma k je bilo 6000 ljudi, sjever skoro pun. Šta je na zapadu bilo 1500 ljudi?
  • Laugreano
    1.3k
    Samo cu reci 5/6. A sada FINALE. Najvažnija tekma sezone.
    AJMO DINAMO!!!
  • Patak
    2.2k
    Bravo za Perića, često je osporavan pa i tu na forumu, ali kako je fino namjestio glavu za malu mrežicu. I za Mohu i Bulata mi je također drago da su odigrali dobro. I po njima se se...
  • San Lorenzo
    11.5k
    Igra je do prvog gola bila katastrofalna. Malo je reć.Kepec

    Ne treba pretjerivati, igra nije bila katastrofalna, katastrofalna je bila protiv Rudeša, jučer sam po prvi put pod Jakirovićem vidio kvalitetan presing na loptu i igru na dodir-dva kod iznošenja lopte.
    Perić unatoč vrlo dobroi utakmici...svejedno se nadam novom stoperskom paru na proljeće, Perković i Živković npr...
  • plavac173
    2.6k
    Da, pogotovo u prvih 20-25min. A za Zivkovica je bolje da skuplja iskustvo u Lokomotivi jer mu je ovo prva seniorska sezone, neka bude kao Josip Sutalo.
  • sport
    2.3k
    Jutro nakon utakmice još uvijek ne znam što misliti o našoj izvedbi.Opet puno amplituda u našoj igri,od odličnih poteza do početničkih grešaka.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    bilo 6000 ljudi, sjever skoro pun. Šta je na zapadu bilo 1500 ljudiRakovica1986

    Plus na jugu je bilo cca do 300 ljudi i da bude jedva 6000 ljudi, ne znam. Mislim da brojači ne rade dobro jer ima onih koji krivo očitaju pa ulaze na vrata pokraj bez elektronske evidencije ali to je max 200 ljudi ako i toliko.
  • austrijanac
    2.7k
    Nisu htjeli pokazat koreografiju za Kureta u prijenosu zbog prvog bijelog polja.NitkoBitan

    To ne odreduje Arena, nego reziser u produkcijskim kolima (ima ih 7-8 ozbiljnih u Hrvatskoj).
    Doduse praksa je na euro tekmama da i Uefa postavi svog covjeka unutra koji u 99% slucajeva neda da se tribini prikazuju, pogotovo navijacke.


    Sve telke s maksimira koje prenose, dobivaju isti feed iz Croatelovih kola.

    Moze jedino drugacije, ako posalju svoju produkciju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Jesu izašli igdje sažeci da pogledam utakmicu?
  • bongo
    653


    Probaj bez pive odgledat :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Prvo poluvrijeme sam bas pratio i vidio sve, drugo poluvrujeme nisam vidio kurca jer je gol na drugoj strani a i pive su pomogle naravno
  • Svi na Sjever
    1.9k


    Jedino na uefa.com sam uspio naći kratki sažetak....
  • Đeki Ćen
    18
    U ovoj amaterskoj smijesnoj skupini polumaterskoga natjecanja strijepili smo do zadnjega kola za prolaz. Sramim se na kakve smo niske grane spali tak brzo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.