• emilperska
    3.1k

    Ocekivao sam i gore. Kad je ovaj rekao 2800 i nes bio sam ugodno iznenađen.

    Ovaj Yakirov turbofolk nogomet po ovom vremenu na ovom stadionu, mozemo samo mi mazohisti gledat.
  • Facke
    2k


    Ljubo je ovu sezonu ceste visel. Nije fizicki bas jak. Oddei je znjim delal kaj oce. Ljubo nit mi je za beka a bomge mi nije niti za vezni red.
  • emilperska
    3.1k

    Previse igraca nam je ove sezone nazadovalo da bi bilo slučajno..
  • Zagi
    5.1k
    Kako je i doveden kao zamjena za Gojaka, zasluženo će preuzeti legendarni Recaro #6.

    Sva očekivanja da može više od toga su potpuno neosnovana.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Ne može promjeniti stadion,a što onda može? Mislim apsolutno se slažem da moderni stadion ne znači automatski dobru posjetu(vidi pod olimpija,slovan bratislava,lokomotiv moskva,ujpest,po meni sramotne su im posjete s obzirom na modernost stadiona i veličinu gradova odkud dolaze.Iako sumnjam da kmeče o svojoj posjeti koliko mi o svojoj). Mene i dalje veseli trend rasta,doduše jako je spor jer da je brz ne bi više imali tekmu ispod 6-7k,ali opet tu je.Nekoć bi rudeš istru ili belupo zajedno kad se zbroji gledalo možda 5k ljudi. Ove sezone protiv istre 5k,slavena 6k i jbg ovaj rudeš je malo pokvario te brojke. Prosjek 6k trenutno,mislim da bi novi stadion povećao barem do 9k što opet nije neki spektakl,ali lijepše zvuči nego 3k ili 2k nekih prijašnjih godina. Isprike na off topicu,bilo bi prikladnije u temi slaba posjeta.
  • Paggini
    6.9k
    Prije 10 godina na ovakvoj utakmici s uvjerljivo najgorom ekipom sezone i ovakvoj temperaturi bi bilo 1000 ljudi max, tako da mislim da treba reci prije svega da je ovo NAPREDAK jer umori ovo stalno cmoljenje oko posjete svaki jebeni dan.

    Meni je puno gori slucaj bio s Goricom, kad nas je bilo 3k na stadionu, a divna ljetna vecer...
  • Jurki
    8.7k
    Citam komentare.. svi nekaj serete ne valja ovo, ne valja ono..
    gospodo draga s nasim Dinamom rijetko kad je islo glatko i dobro..
    Biti dinamovim navijacem je i blagoslov i prokletstvo..
    Ali nebi menjal sve dinamove muke za sve lige prvaka svijeta
    Ajmoo Dinamo nema predaje..
  • Kepec
    4.7k
    Još jedna u nizu utakmica "3 boda se pišu bit će bolje idući vikend".
    Katastrofalna igra, ali tu je Kaneko koji je čak i Kulenoviću uspio srediti pogodak.
    2500 ljudi. Pa kaj sad. Nama koji smo bili je bilo bomba, navijanje je baš bilo dobro, nova pjesma je top, bakljada odlična, malo smrzavanje na ulazu kad treba tenisice skinuti al ajde.
    Ovima koji nisu bili nego su uz čaj i dekicu gledali je isto bilo bomba na toplome i to je najbitnije, da su svi sretni.
    Nemrem vjerovati da od Rudeša drhtimo i uzdišemo na prečku, ali trenutno je tak. Pobjeda je tu, polako i sigurno se približavamo prvom mjestu.
    Po portalima viđam ono najbitnije, a to je da se dečki vraćaju. Sretan im put, bilo to busom, avionom ili brodom, želim da svojim domovima dođu brzo, sigurno i sretno.
    Možda je sredina ove 2023.godine bila katastrofalna kako za klub tako i za navijače, ali kako odmiče kraj njoj tako sve polako dolazi na svoje i nadam se uskoro sve po starom, Dinamo na prvom mjestu, dečki u Hrvatskoj na slobodi i na tribini, europska gostovanja, rutinske pobjede i slavlje s igračima nakon tekmi.
    Zbog tebe osvajamo tuđe gradove...
  • Teofil Kateran
    872
    Bilo je teško za gledat, ali pišu se 3 boda. Ne preostaje nam ništa nego ovaj ludi jesenski dio sezone privest kraju s još dvije pobjede, ma bile one 1-0 ili 5-0. Uz to htio bi pohvalit Nevu koji je ponovno uskočio, i to jako dobro, nakon što je završio na klupi kao druga opcija. Isto tako, od Kaneka u svakoj utakmici dobivamo konkretan doprinos. Također, drago mi je i da Boško malo pomalo dobiva na sigurnosti i nadam se da ćemo i njemu na proljeće možda moći više vjerovati u jačim utakmicama. Kulenović je zaslužio gol i svaka mu čast na borbenosti, vidjelo se koliko mu to znači. S druge, negativne strane, istaknuo bih Moharramija i Emrelija koji su po meni danas bili svakako najlošiji te Ljubičića koji je i dalje žrtva i nadam se da mu je ovo bila zadnja utakmica na lijevom beku u Dinamu i karijeri općenito te da će Mauro pokrit protiv Ballkanija i Hajduka, a da na zimu netko napokon dolazi. Što se trenera tiče, mišljenje mi je podijeljeno, ne smije ovo ovako izgledati, ali činjenica je da su sve izmjene bile realne. Svi dobro znamo da je problem puno dublje, a možemo se samo nadat da dobijamo ove dvije preostale utakmice i možemo se samo čvrsto nadat da će na zimskoj stanci doć do promjena jer ako ovako ostane, bit će u HNL-u i težih noći od ove danas kad je na kraju sve ipak dobro završilo.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Ima negdje za vidjeti situaciju na Špikiću, činilo mi se kao gaženje po gležnju?
  • Deleted User
    0
    vas 2500 ste ono najbolje što dinamo ima kod kuće na tribinama. ne znam zašto bi tebi skočio tlak ni tko vas kritizira ?! osobno govorim o zagrebu i zagrebačkoj publici koja je bolje da ne kažem što. nedavno se tu na forumu opet ta tema razvlačila i ako ova tekma nije dokaz tezi da je dinamo s publikom najslabiji upravo u zagrebu onda ne znam koji još dokaz ttreba. mogu staviti i u nepopularna mišljenja tezu "dinamo je loše ušao u utakmicu jer kad su igrači nakon 3 pobjede i kiksa suparnika vidjeli 2500 ljudi na trbinama pao im je mrak na oči pa su i slabije odigrali". domaći teren je prednost jer imaš publiku, ambijent iza sebe te pritisak na protivnika. to na maksimiru ne postoji". usput rečeno kad pričamoo zagrebačkoj publici možemo prenijeti to i na druge sportove i vidjeti isti obrazac ponašanja. kad se sjetim onog hypea s medveščakom. i to je zagrebačka publika, nažalost. razmaženo do zla boga. ugodna vam nedjelja kolege forumaši a ti mr. anderson se nemoj ljutiti jer na tebe i ekipu sa stadiona ovo nije išlo , valjda je jasno. btw. živim 250 km od zagreba
  • Patak
    2.2k
    Ljubo je imao predasistenciju prema Kaneku kod gola, treba mu i to priznati.
  • Dalmatinec
    584


    Ja sam ipak optimist. Klub je trenutno na dnu, ali jedino se moš odbiti prema gore kad se odbiješ od čvrstog tla. Možda je utakmica s Rudešom samo imala loš tajming i razloge koje sko stoput nabrojali, a posebno loš tajming jer su ovi jučer napunili Kranjču. Možda se sve to trebalo dogoditi da ljudi (klub i zagrebački bojsi) shvate kako je vrijeme za konkretne mjere. Isto tako, zagrebačka ekipa mora znati da periferija ne može držati navijačku bazu, ako je središnjica trula.
  • Purger
    360
    Nisam fan Jakirovića, velik sam fan Kaneka, međutim nemojte čitati press konferencije nego ih slušajte, imate ih na YT kanalu Dinama i na aplikaciji.

    Ovo je sve izvučeno izvan konteksta što je rekao za Kaneka.

    Pitanje je bilo "mislite li da može bit još bolji, koji je njegov domet?"

    Onda je jakir rekao da može bit još bolji nego sad, kad razumije hrvatski bolje (u smislu da se bolje razumije s igračima na terenu).

    Onda je rekao da je u prvom dijelu mogao biti bolji (što je istina, par puta je krivo dodao i izgubio par duela, bio je jedan od boljih ali nije bio savršen), ali je onda rekao da je sve opasno išlo po njegovoj strani i da je namjestio gol u drugom poluvremenu.

    Dakle samo je odgovorio na pitanje novinara rekavši da može bit još bolji nego sad, što je po meni više kompliment nego kritika, onda je dao realističnu kritiku , ali i nakon toga 2 komplimenta.

    Zbilja ništa strašno nije rekao i siguran sam da je zahvalan za Kanekove izvedbe.
  • Purger
    360
    Nemojte da vas ti novinari prevare s tim "izjavama", poslušajte čovjeka sami , tako ćete dobit kontekst onoga što govori a i tonalitet/glas da vidite kako se osjeća
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.