• Efes Pilsen
    6.9k
    Svaki put ove sezone kad se ocekuje rutina mi zajebemo. Napisao sam tu da nema smisla radit velike rotacije jer mi igre ni bez rotacije nemamo.
    Ne znam koliko je bilo do pristupa koliko do kvalitete igre, al ovo je teski ocaj. Falilo je da ona precka ude i eto ti opet Ballkanija. Ako svlacionica ovako stoji iza trenera tesko je i pomislit kako bi to trebalo izgledat da ne stoji.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Sramotna posjetaNitkoBitan

    Protiv tovara nece bit hladno
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Da mi je cent svaki put kad sam vidio ove sezone “pišemo tri boda, bit će bolje idući vikend” ili “tri boda su bitna, igru ćemo zaboraviti”.

    Tresemo se protiv svake ekipe koja uspije dvaput preći centar, zabijamo golove u sudačkim nadoknadama, a Jakiru je jedina taktika da nas “vile nose”. Lako za nekvalitetan kadar, da se vidi neka ideja u igri, ja bih rekao ok, dajmo mu zimske pripreme, bit će to uigranije, ali mu ekipa izgleda kao 11 nasumičnih igrača nabacanih na teren, dok ga izvlači već koju utakmicu zaredom igrač koji je bio otpisan prije dva mjeseca. Nisam nimalo optimističan, sva sreća pa nam je liga najlošija unazad dosta godina, inače bi već bili 15 bodova iza neke ozbiljne ekipe.
  • Orc123
    5.1k
    Jedino sta se puse su 3 boda a ostalo jbg vise nisam pametan. Ocito je do trenera, samo se nadam da de varam i da ce nakon zimskih priprema momcad peodisati i da cemo dovesti kvalitetnije igrace...Bosko danas konacno jedna dobra tekma ajde da fa i ja pohvalim kad zasluzi to...kule plus za gol iako je trebao i sansu prije zabiti. Uf muka mi je ali ajde 4 od 6.
  • Jaro
    5.6k
    4od6... od Jakira i ekipe nis vise ne ocekujem jbg...
  • IceMan
    1.5k
    Danas jedino hvale vrijedno su 3 boda, a sve ostalo za teški teški zaborav.

    Da mi zadnje dve minute strepimo i napucavamo lopte protiv Rudeša…
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Zaboravih ali Nevistic clean sheet

    I u 94. minuti izletio golmanski, odnio loptu a igraca na traumatologiju, bravo!
  • Sportskifanatik
    366
    Moze li mi neko poslati kartu sa sjevera,skupljam ih inace a imam godišnju?
    Hvala unaprijed
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne znam jel neko ubro onaj heath map Vidovica kod izlaska? On je danas konacno dobio priliku na 10ci, a kampirao na lijevoj strani kod Spikica. Spkici mi i dalje ne ide u glavu, na papiru ima sve, na terenu nista.
  • Majki2111
    2.6k
    Nikad uvjereniji nisam bio prije derbija. Dobivamo Hajduk 2-0.
  • Praskaton
    1.8k
    blago ti se,stvarno bih htio biti optimist al ne znam na temelju cega.Xy godina vec pratim dinamo i ne znam kad me vise bilo strah zbog derbija.

    Toliko je toga sto ne stima.Jedina stvar koja mi daje nadu su Ademi,Misic,Petko,Ktc koji su odigrali bezbroj velikih utakmica i svjesni su tezine utakmice.Uz puno srece mozda nesto i izvucemo
  • Mr Anderson
    5.4k
    Daj prestanite više cvilit i jadikovat ko neke babe Jebem ti navijače koji razmišljaju o skidanju gaća.
  • Zagi
    5.1k
    Muka Isusova ali 4 pobjede zaredom su tu.
    Ajmo još odradit konfederaciju, zakucat tovare i na odmor.

    Daj mi ...
    ..samo pripreme!
  • Mali Zeus
    9.7k
    nije ni Hajduk niš posebno a falit će im Žaper. Ako voljni moment bude ok bit će bolje nego večeras.
  • austrijanac
    2.7k

    Navodno da se Kaneka ostavi 1na1 na širokom.

    I to ti ne govorim kroz zajebanciju, nego je to bila zamisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.