• Facke
    2k
    A to ti je to. Lako cemo. Tak sme i igrali. A bogme su i neki u drugem poluvremenu tak zgledali. Nis. Zname kak morame protiv Hajduka igrati.
  • sport
    2.3k
    Kao što sam u petak napisao nakon nekih euforičnih upisa "samo mirno,prvo pobijediti već unaprijed dobivenu utakmicu".A Špikić na lijevom krilu je totalno beskoristan igrač a jednako loš je i Moha.Ostalo neću komentirati ovako vruč.
  • Dinaminjo
    511
    Kule je danas radio sto napadac mora.
    Napadao je 16 m i isao na ubacaje..

    I nagradilo ga je
  • Paggini
    6.9k
    Smrzavanje na minusu, horor od igre, sudac treci brat Matić, jedva uvaljeni gol, davljenik lige nas stišće do samog kraja - ovo je teška romantika, za to se živi.

    Volim te Dinamo!!!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    proslaviti 3,4 gola uz 5,6 pivi i onda privesti subotu u stiluGražvydas Mikulėnas

    Nismo proslavili uz 3,4 gola ali jesmo uz pive hehehe

    Smrzao se kao p....ali koga boli k....

    Vecina sve rekla, moram istaknuti grupu od 5,6 žena 30+ godina koje su bile na sjeveru, eto slucajno odmah ispred Graža. Ako mogu one, možete i vi

    I naravno šećer na kraju, kapitalac samuraj Jan Koller za sirotinju spašava sezonu, a sada privesi subotu u stilu :fire:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    emrelli....lik ide sam na golmana i meni kroz glavu samo prođe...neće zabiti... :sweat:
  • Antisha
    647
    Također, odmah sam pomislio "sad će usrat"
  • Noel
    4k
    Evo prsti i jajca su se otopila sad će i maleni uskoro pod cirkulaciju uć. Kaj se tiče tekme teška muka. Kaneko opet lagan. Pohvale za Kuleta unio je energiju promjenom.
  • Matej
    7
    Jel me moze netko smirit i rec mi neku optimisticnu cinjenicu uoci hajduka da mogu zaspat veceras i cekat derbi
  • Noel
    4k

    Nećemo probleme!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja mislim da je ovo Emreliju zadnja utakmica za Dinamo. Protiv Kosovara i Hajduka neće igrati a onda će na zimu otići. Kulenović je sigurno ispred njega a ja bih čak i Denija Jurića stavio zadnjih 15 minuta u ovakvoj utakmici jer bi on sigurno orao teren i igrao pressing.
  • Matej
    7
    Kakve tocno?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kule je danas radio sto napadac mora.
    Napadao je 16 m i isao na ubacaje..
    Dinaminjo

    Čovjek je radio osnove nogometa u malo minuta i zasluženo zabio,koliko god u drugim stvarima bio limitiran.

    Dinamo ne može igrati bez napadača.
  • marcio amoroso
    32.4k
    4 od 6!

    Ali ovo je bila teška patnja. Ja iskreno ne znam šta oni treniraju i koji je plan, ali ovo na terenu je teški užas. Znao sam da je trener neznalica i populista, ali da će nas baš ovako srozati da branimo 1-0 na Maksimiru protiv Rudeša kao protiv Chelseaja nisam mislio.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Sramotna posjeta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.