• Maksim Maksimirski
    4.6k
    Mišić ne smije izvoditi kornere. Pola ih završi na prvom igraču a druga polovica su baloni koje protivnički golman lagano hvata kao na treningu pa se otvara šansa za kontru.

    Ovo je bila najgora dinamova utakmica ove sezone ali mora se priznati da ni Rudeš nije toliko loš kao na početku sezone. Protiv Hajduka su odigrali skoro identičnu utakmicu a prošlo kolo su protiv Lokomotive odigrali neriješeno.
  • javolimtebejako
    787
    taman kad se covjek ponada da se dizemo ovi nam priuste balkani 2.0
  • San Lorenzo
    12.1k
    Sramotno loša predstava...Marin sad na kraju pokušava prodati petu i gubimo posjed, Petković radi faul, Emreli kao protiv Bodoa nezna šta će u šansi...suci očajni, volio bih vidjeti one situacije na Vidoviću i Špikiću, čini mi se da je bar jedna bila penal, ovo ne puštanje kornera je nešto o čemu će se palamudit naredna tri dana
  • dzg717
    961
    Petkovic van forme ne smije bit cijelu utakmicu na terenu jer ne radi baš ništa.
  • Endeavour
    494
    Petko “van forme” je složio tri mrtvaca danas.
  • Taćini Serhio
    300
    Petko ovakav ili onakav, cinjenica je da je gurnuo loptu Emreliju kakvu mu ni rođena majka ne bi dodala, i da je klipan zabio taj bi gol bio gol kola a mi bi svi govorili Petko majstore... Prema tome sto se mene tiče Petko je svoje danas napravio, Kuletu je spustio kao pivot čist zicer...
  • boem
    309
    Bit će to puno bolje s KTC-om i Baturinom.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Kao sto sam pisao kada su se oni provukli protiv Rudesa kuci.... Nitko tebe na kraju nece pitati kako si ti pobjedio Rudes u 18 kolu :grin:
  • hardek
    1.6k
    A koliko puta je gurnuo Rudeš u kontru danas? Sve je to super kad prođe, al nekad treba i samo prosljedit loptu brzo. Ovo carinjenje među 3 protivnička igrača često završava sa jako opasnim kontrama jer je cijela ekipa visoko a Petko se spusti nisko i kada izgubi loptu iza ostaju samo zadnji vezni i 2 stopera. Zato nas i kontriraju ekipe sa lakoćom
  • Taćini Serhio
    300
    Buraz, samo pogledaj utakmice i rezultate bez kapetana i sa kapetanom, sve će ti se samo reći...
  • Papastrumf
    10.3k
    Ovaj dinamo nije onaj od prije 2-3 god gdje su se utakmice rjesavale rutinski. Fali ovdje puno kvalitete za to. Dinamo moze dobiti svakog i dalje, ali samo ako igraci uđu 100% u utakmicu. Ako uđu ovako kao danas onda mogu imati problema sa svima pa i s Rudešom i Balkanijem.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Bit će to puno bolje s KTC-om i Baturinomboem

    Bit će qurac, pa mi nismo u stanju napraviti presing i brzi reposjed protiv Rudeša...formacijski izgledamo kao pod Čačkeom 5-5, postoji samo obrana i napad, razmak između te dvije linije je 40 metara jer ofenzivni dio ekipe ne trči nego čeka loptu u noge leđima okrenut prema golu.
  • Jurki
    9.3k
    Upisali prekjucer lagana 3 boda u hendikepu.. a na kraju jedva uzeli 3 boda.
    Igrali lose al to bum zaboravil cim mi se tlak i puls normaliziraju.
    3 boda smo blize tituli.
    Ajmo dalje..
  • Georg Koch
    3.9k
    Jesmo trazili 4/4 do zadnjeg tjedna? Jesmo.
    Jesmo bas vjerovali u to? Mislim da nismo.
    Ovo je vrh vrhova s obzirom na sve okolnosti.
    Da je igra bila bajna, daleko od toga. Ali da nam je netko ovo ponudio prije 4 kola, klanjali bi i popu i hodzi za to!
    (Ne Hoxh-i iz Belupa :sweat: ).
    Zato, idemo napunit Maksimir zadnje dvije i podic ekipu koliko mozemo.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Sigurno ispod očekivanja, ali ono, rutinski.

    Sudac kriminal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.