• Common Sense
    510
    FHqkfh8

    Obratite pažnju gdje je Rudešovi igrači s brojem 11 i 7 (Pešić i Tomečak) i zašto Kaneko jučer nije imao prostora.
  • scooniepenn
    1.7k

    Nije da je velika razlika, ali bilo je nesto preko 2.800 gledatelja sto s obzirom na temperaturu, uvjete na stadionu i protivnika smatram pristojnom brojkom. Sto se tice utakmice nas 10 smo uzivali, ne naravno u vrhunskoj predstavi, ali u 3 boda koja su najbitnija, odlicnom navijanju Boysa i hladnoj pivi. Pobjeda je u ovom ritmu jedino bitna, dojam neka si slobodno uzmu drugi. Sto nama znaci dojam recimo u Ateni kad smo dobili 2 gola i ispali. Uzmimo za primjer i Plzen gdje nama nije sviran cisti penal, ponisten nam regularan gol i umjesto 3 boda imamo 0. Tko ce te za 2 mjeseca pitati sto se tamo dogodilo. A svi ovi koji stalno nesto seru samo da bi srali mogu se lagano zapitati koji je zapravo njihov cilj kao navijaca Dinama. Pravi navijaci su bezrezervno uz momcad, da podrze igrace, da su tu kad je najteze. a ne da stalno nesto pljucaju. Jesmo li lani i preklani igrali briljantno u HNL-u? Nismo, a imali smo dosta jacu ekipu pa smo se vise puta provukli. I to je normalno, na ovakvim pobjedama kao protiv Rudesa se osvajaju naslovi. Ja sam optimist, uvijek bio i uvijek cu biti. Nikad ne sumnjam u Dinamo pa necu ni ove sezone. Dinamo iznad svega.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Činjenica je da se previše filozofira i pametuje oko svega vezano uz klub, svi bi bili treneri i sportski direktori, a ne kuže osnove. Zadatak navijača je tako jednostavan...doći na utakmicu i navijati za svoj klub. Ak si baš spriječen da ne možeš doći onda barem navijaj doma uz pivu, a ne od prve minute trk na forum i pljuvačina i negativa po svemu. Degutantno je, ko da postajemo replika jebenog sportnet foruma.
  • BigZ
    393
    Kakve automatizme je Mladina stvorio? Stavio je 10 igrača u bunker i pokušavao nešto na kontreMr Anderson

    Pohvala Mladini jer se Rudes lijepo branio na najtezem gostovanju u HNL-u i pokazivao smisla u izlascima u kontre. Na tvoje pitanje "Kakve automatizme", moj odgovor jest - Kakve takve. Tj. minimalne.

    stvorio vise automatizma u igri Rudesa nego ova nasa prevara u DinamuBigZ

    No, kao sto se da primjetiti u komentaru iznad; Mladinove automatizme sam usporedio s Jakirovicevim, a ne Guardiolinim npr.. Dakle, ako su Davorovi minimalni, kakvi su Sergejevi?
    Sto znaci, u mom komentaru se skriva kritika upucena na racun nase neznalice pohvalom na racun debitanta.

    Let me know if there are any other questions.
    Thanks!
  • Tom Hanks
    2.5k
    pristojnom brojkomscooniepenn

    2800 ljudi i ovo tvoje ne ide zajedno u rečenicu
    Nikada to neće bit pristojna brojka
    Blamirate sebe i ostale navijače takvim pišljivim i luzerskim izjavama
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ak se ne varam taj lik je ujedno i navijac Dinama i nekadasnji pripadnik BBBa.

    Maksimir zove mordorom :monkey: Kakvi su Zagrepcani mazohisti to je za ne povjerovat.
  • GZomanid
    572

    Pa i ja bi sam sebe živ izjedao do kraja života da ostavim dinamo i počnem navijat za neku glupost..
  • scooniepenn
    1.7k

    Blamiraš se jedino ti ovdje. Ja sam na svakoj utakmici i sa svoje strane stalno ulažem maksimalne napore da što više ljudi privučem na utakmice. Mislim da sam u zadnjih 4 do 5 godina jedno 15-ak ljudi preobratio u stalne posjetitelje Dianmovih domaćih utakmica. Jednako tako, realan sam da se u onakvim uvjetima kakvi su na Maksimiru i na onakvim temperaturama ne mogu očekivati čuda. Kada se na to doda stalna negativa po medijima vezano uz Dinamo i HNL, mindset prosječnog Dinamovog navijača, što se jasno ogleda u nemalom broju forumaša ovdje i njihovim stavovima, da, mislim da je brojka korektna s obzirom na sve navedeno.
  • NitkoBitan
    11.7k
    U pravu je Tom. Ako se mi zadovoljavamo ovim mrvicama onda i nismo za bolje.

    U Varazdinu dan poslije nase utakmice bilo upola manje manje ljudi a grad 20x manji od Zagreba. Tamo je manje hladno ili?

    Sva opravdanja ce nestat ovu nedjelju. Nit ce bit negative po medijima nit hladnoce na stadionu.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Na tekmi sa slabijim ekipama se skupi mali broj ljudi-"sramota,ovaj dinamo nema navijače već instagramere i pozere koji dolaze samo na derbi i europu"

    Na tekmi s tovarima ili europskim ekipama se skupi velik broj ljudi-"a di ste kad igramo s rudešom ili loksom? Event navijači"

    Na tekmi s tovarima ili europskim ekipama se skupi mali broj ljudi-"pa ovaj dinamo više stvarno nikog ne zanima,čak ni na većim tekmama,tužno"

    Na tekmi sa slabijim ekipama se skupi više od očekivanog-"wow,ugodno iznenađenje,ali to je zato što je bilo lijepo i toplo vrijeme,vidjet ćemo kad stignu minusi"

    Kako god okreneš uvijek će se naći način za kritiku posjete,nebitno je li ona sramotno mala,zadovoljavajuća ili veća od očekivanog...
  • Laugreano
    1.3k
    Argentinac. Ima masu gostovanja sa dinamom
  • scooniepenn
    1.7k

    Nisi shvatio poantu. Razlika je poprilična između zadovoljavanja s tih 2.800 gledatelja i prihvaćanja brojke kao trenutne realnosti i nastavka borbe za stvaranje novih generacija navijača i privlačenja što većeg broja "derbi navijača" i simpatizera na što češći dolazak na Maksimir. Jako bitna razlika.
  • Sportskifanatik
    359
    Ekipa,jel bi netko mogao poslati kartu sa rudesa,skupljam ih a imam godisnju a ovu nisam nabavio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.