• Mali Zeus
    9.7k
    BTW bio sam kritičan, al Kule danas izvrstan, unio promjenu kad je ušao i za nagradu se upisao u strijelce. Emreli sve suprotno, odigrao kao da šeće uz plažu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    2500 gledatelja mi je gore od ove predstave na terenu. i to nakon što ti konkurent kiksa.....andrija91

    Neda mi vrag mira i uvijek kad dođem s tekme krenem čitati što se drobi i svaki put mi tlak skoči na 200. Ovo je vrh. Da, uvijek manje više istih nas 2500 mazohista na stadionu i istih 50-ak koji samo seru i kmeče po forumu i glume stručnjake. I onda se svi čude kaj je tak malo ljudi na stadionu.
  • Praskaton
    1.8k
    nadam se da je vecina ljudi koji pisu na forumu za vrijeme utakmice 300+km od zg(kao sto sam i sam),jer drugog opravdanja nema.

    Da gledas,pratis dinamo imas mogucnost to sve vidit uzivo a ne odes mi nikad nece bit jasno.
    Po prvi put ove sezone dolazim u zg,spajam dvije utakmice i veselim se ko malo dijete.
  • Patak
    2.2k
    Ne volim čitati a ni pisati u toku utakmice. Uglavnom negativa. Kolko samo o Petkoviću a ona asistencija Emreliju nije pola gola, nego 90%.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Više ljudi dođe koji nisu iz Zagreba, ovi domaći ni s godišnjim kartama ne dođu. Ak nije zima, onda je vruće, ak nije kiša, onda je presuho, položaj zvijezda, planeta, uvijek nekaj smeta. I onda se pizdi na tovare. Pa da nema Boysa imali bi prosjek ko Loksa. Ne treba nam novi stadion, i Kranjča nam je previše.
  • San Lorenzo
    11.5k

    Kulenović je sasvim solidan rotacijski igrač, ponaša se kao napadač i može pomoći u razbijanju bunkera, zašto su ga pojedinci uzeli na zub i udaraju po njemu kao po piñati mi nikad neće biti jasno.
  • Patak
    2.2k
    I njoš nešto, Rudeš se posložio, a novi trener Mladina će ih spremiti tako da će raditi probleme svima.
  • BigZ
    393
    U moru kritika upucenih hrv. Floppu (zasluzenih), htio bih istaknuti sjajan "debi" Davora Mladine koji je u samo 2 treninga povezao linije i stvorio vise automatizma u igri Rudesa nego ova nasa prevara u Dinamu u razdoblju od 4 mjeseca.
    Za Bozic saljem pismo zelje Santa Claus Mladini da u sezoni 23/24 skinu jumf od 0 pobjeda protiv najveceg jugoslavenskog kluba.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakve automatizme je Mladina stvorio? Stavio je 10 igrača u bunker i pokušavao nešto na kontre. Samo bolikurčina naših igrača u prvom poluvremenu im je pružila neke šanse.
  • Mali Zeus
    9.7k
    treba znati izaći u kontru.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Loši smo bili, al pobjeda se piše, sad otić po proljeće i dobit derbi.

    Posjeta sramotna, odraz mentaliteta i (ne)kulture odlaska na utakmice, ne može to promijeniti niti jedan stadion.
  • emilperska
    3.1k
    Rudes je dns izgledao ozbiljnije od Belupa i Istre. Imali su peh tog loseg starta i sad se tesko vratiti, ali nakon 6 -7 kola su se konsolidirali.

    I iskreno ja vise ne znam da li je to do mene ili mi se pricinjava, ali ono njihovo crno desno krilo je svaki put izdominiralo Ljubu i fizicki i tehnicki. Dođe ti da se zapitas da li je LP ili Rudes koliko je Ljubo visio..
  • Keyser Soze
    8.1k
    Oddei, zanimljiv igrač.
  • DrawTube
    3k
    vidio oddeia još u 1. Kolu protiv Rijeke, bio bi pojačanje u 8/10 klubova a standard u ostala 2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.