• DiddyGuela
    945


    Pa to se vidi iz aviona. Znaci njemu je Dinamo doslovno unazadio karijeru sa promjenom pozicije. Npr. da sam ja na Ljubinom mjestu, trazio bi od uprave transfer na zimu. Njemu treba reset, totalna promjena okoline jer se ugasio do te mjere da vise ne moze pomoci ni na prirodnoj poziciji.

    Ne znam tko mu je agent ali ako mu je stalo do Ljubine karijere, mora ga transferirati iz Dinama sto prije.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ne. Nije to poanta. Čisto usporedba. Kaj tebi ima neko srat i pljuvat o poslu kojeg ti obavljaš, osim šefa.
    Tu svakako još mogu naučit.
    Pošizim kad to bude. :"LiJeP sI Ko SlIKa" "SlAdAk Si" :groan: Al dobro nije bilo sad već neko vrijeme i neka je tako.
  • Noel
    4k

    Ako Boysi tako misle da nemaju pojma o nečemu pa nemaju pravo glasa kao navijači zašto bi onda tražili izbore i jedan član jedan glas? Pobriši ovo kaj si napisao jer je ludilo mozga.
  • EastsideZg
    173
    ali Dinamo je udruga građana, udruga nas članova, tako da ipak mislim da imamo pravo izraziti svoje nezadovoljstvo
  • NitkoBitan
    12.3k
    Boysi moraju Jakira prozvat kao trenera.Noel

    Ultrasi se inace ne bi trebali mjesat u sportsku politiku kluba. Drugo su upravljacke stvari. To jbanje uze i sire familije treneru i igracima, zvizdanje i slicno je za ekipu sa zapada.
  • austrijanac
    2.7k

    Čovjek je doveden kao zamjena Ademiju koji prošle godine priznaje da nije to to više i da ne može pratit tempo.

    Ljubi je to bilo rečeno jer su ljeto prije tražili takvog veznog. Srčanog, u oba smjera, on sretan ko malo dijete, uzima našu putovnicu i raduje se Hrvatskoj ko nikome.

    7 mjeseci poslije odlaska, Ademi se vraća (naš Kapetan, uvijek dobrodošao), a jadan Ljubo i dalje trune na boku.

    Iako mu je bilo rečeno da će dobit priliku u vezi.

    Doduše dobio je priliku, protiv Aeka, dvije odlične tekme.

    Poslije toga (mimo Rudeša gdje je bio opet izvrstan, ali rudeš mi nije aktivno mjerilo), opet bek, mimo svih obećanja i što sad?
    Šuti i kipi, ali i radi.
  • Majki2111
    2.6k
    Neću govorit za druge ljude na sjeveru. Vjerojatno ima ljudi koji su u sportu. Ne znam kolko ih ima trenerskog iskustva. Ja nemam. Nikad nisam bio u sportu. Ne pada mi na pamet nešto proturječiti stručnom treneru. Jer ne znam.

    P.S. Ja sam zadovoljan ishodom danas i igrom. Bit će dobro to.
  • Noel
    4k
    Lik piša po Svetinji i ruga nam se svima. Nikad u povijesti trener Dinama nije imao ovako kriminalne rezultate. Sad će neko reć da navijači i ultrasi ne smiju reagirati i tražit ostavku takvog trenera.
  • luka modic
    609
    Rile im bio ponajbolji igrač u sezoni u kojoj su prvi i zadnji put u povjesti osvojili prvenstvo a oni mu uzvraćaju psovanjem majke i dijeteta...
  • Guinness
    2k
    To je isto kao da meni neko veli da ne znam ništa o kemiji ili da nisam uporan a fakultet završioMajki2111

    Ima smisla, kao da ja nekoga uvjeravam da je novčanik na čičak bezveze a da je etui za kartice bolji. Tko sam ja da to govorim kad o ovom na čičak pojma nemam i kakve sve dogodovštine se mogu s njim doživjeti?!
  • Majki2111
    2.6k
    Da. Tako nekako.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Drzavljanin sam ove drzave. disem ovaj zrak cijeli zivot, hodam po toj zemlji ovaj zivot. Pisam u kanalizaciju ove drzave, isto tako i ispustam govna svaki dan u ovoj drzavi. Svake minute svog postojanja sam drzavljanin ove drzave Hrvatske.

    ALI ODKUD MENI PRAVO DA KRITIZIRAM VLAST KADA JA NIKAD DRZAVU/GRAD/OPCINU NISAM VODIO.

    Pustimo politicare neka nas vode u propast, mi ionako nemamo pojma o vodenju ove drzave.


    eto
  • Majki2111
    2.6k
    Ha čuj, tako razmišljam. Ne pamtim kad sam zadnji put govorio negativno nekom/o nekome. Ne dajem si to pravo da serem po drugima, a sam još nisam ništa prošao od toga kaj su drugi. Tako neću ni po Jakiru. Jedan korisnik manje za čitat na Jakirovoj temi. :smile:
  • jedan u nizu
    6.1k

    a gle, jedno je govoriti negativno o nekome tko nema veze s tobom ili ne utjece na tvoj zivot. To nije lijepo - ukratko.

    Kritizirati vlast i traziti bolji rad ljudi koji odlucuju o nasim zivotima nebi trebalo ulaziti u raspravu da li je ok ili nije. To nam treba biti duznost i obaveza.

    Dinamo ne upravlja nasim zivotima, ali mi smo njegovi navijaci i clanovi (dobar dio), i dinamo je udruga gradana. A ja kao clan, strastveni navijac i redoviti posjetitelj Maksimira zelim da moj klub igra dobro, da radi ovo i ono, a ne ono i ovo. Na kraju krajeva, ja trosim svoj novac na taj klub, da bi on mogao postojati. I na kraju taj klub postoji radi nas.
    Smatram da imam itekako pravo kritizirati rad ljudi koji rade u klubu.

    btw ako imas takav stav, da te pitam, jesi li ikad kritizirao rad uprave? Siguran sam da jesi. Zasto onda mozes kritizirati njih a trenera ne? Po procitanom, zavrsio si FKIT, ne znam cime se bavim, ali vjerujem da ne vodis nikakvo sportsko drustvo i da nisi clan uprave, izvrsnog odbora neke udruge sa godisnjim budzetom od 60mil eura.
  • Majki2111
    2.6k
    To da, al pljuvat po treneru, to neću, ili reći da ne zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.