• Time
    532
    Jesam li jedini koji kad drugi ljudi pricaju lose o upravi ili bilo cemu drugom losem u dinamu(kao npr sad na hrtu) proradi obrambeni mehanizam...nedam da o dinamu lose pricaju ni kad su upravu...valjda stocholmski sindrom ili sta vec...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Vidjet ćemo tablicu nakon odigranih zaostalih utakmica (Varaždin kući, Lokomotiva na Kranjčevićovoj).
  • Mali Zeus
    9.7k
    na temelju čega? :rofl: :joke:
  • Str1nger Bell
    701
    Neznam cemu nervoza, dolazi nam Brodic uskoro.
  • DiddyGuela
    944


    Rekao sam i ja nesto slicno prije par dana uz dodatak da bi prije gledao Mamica nego Mamiceve analne alpiniste koji sada vode klub pa me "pojebo Mamic".

    Ponovit cu jos jednom. Trenutni sastav uprave je skrojen da potuce Dinamo do temelja.
  • Orc123
    5.1k
    ne, rekao je samo da trenutni ljudi koji vode Dinamo ne znaju nista o nogometu. Da su doveli Simica da ispadne zrtveni janjac i potrosili ga, da postoji puno sposobnih ljudi koji bi Dinamo podigli na visu razinu i stabilizirali ga, ali da nema volje da se takvi ljudi dovedu u klub! Jos je dodao da je Dinamo sam sebi najveci neprijatelj...sve je rekao sta je istina....
  • Sad opet
    194
    Pa to je Mamićeva uprava. I tvoj Mamić ju je krojio
  • Doktor Kunić
    2.5k
    na temelju zajebancije... Htio bi omrsit brk :grin:
  • Mali Zeus
    9.7k
    znači ništa novo ni revolucionarno.
  • Noel
    4k
    Boysi moraju Jakira prozvat kao trenera. Ak su jednu Božicu Barišić častili zato kaj su bili protiv Mamića onda mogu Jakiroviću dat porciju uvreda.
  • Orc123
    5.1k
    to ga Jakir osobno izabrao...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Evo da prenesem

    Potegao je Šapit pitanje smjene trenera odnosno Jakirovo mjesto, vjerovatno provokatorski pošto je Bjelica u studiju a onda kreće rant Tome Ivkovića

    A tko o tome treba u Dinamu odlučiti? tko tamo ima iskustva u nogometu u vođenju ili u igranju 10-15 godina? Tamo su postavili Darija Šimića dečka koji je došao, izgorio i otišao sam. Došao je tamo bez da je znao što može i o čemu može odlučivati, to tako ne ide. Tko tamo odlučuje o ičemu?

    Neka se poslože i dovedu stručne ljude koji će postaviti stvari na svoje mjesto, jer su sami sebi krivi za sve...

    pokušao sam ubrati sve, bilo bi zanimljivo ovo opet čuti ako netko ima tivo kurac za snimanje ili kako se to već zove
  • Orc123
    5.1k
    nista novo, svi sve znamo ali nas nitko nista ne pita....one koje se pita, e njih pak ocito za Dinamo i nije neka briga....
  • boem
    309
    U cijelom ovom sivilu mi je drago što smo, čini se, konačno riješili pitanje lijevog beka, nadam se da će Perković tu zacementirati poziciju.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nije mi jasno ni kak je Ljubicic dosao do toga da prije njega ulaze Sucic i Marin.. za veznu liniju, energiju, iskustvo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.