• Captain America
    13.9k
    U cijelom ovom sivilu mi je drago što smo, čini se, konačno riješili pitanje lijevog beka, nadam se da će Perković tu zacementirati poziciju.boem

    Kuja u upravi već trlja šape jer će uštedit 2 milijuna za Mensaha.
  • Zagi
    5.1k
    Viroze, nije dugo igrao...
  • Antonio bbb
    245
    Nemojte pisat nikaj, samo zatvorite temu. Svi na Osijek!
  • NitkoBitan
    12.3k
    U trenutnoj situaciji bod na Rujevici - pjesma u autobusu. Utakmica je mogla otic u oba smjera.

    Imamo 2 tjedna za odmor (i igraci i navijaci) pa idemo pobjedit svaku utakmicu do zimske stanke. Petkovic se vraca i bit ce to druga pjesma.

    Zaostajemo 9 bodova za Hajdukom uz 2 utakmice manje, nije katastrofa. Dolaze nam na Maksimir... Nama je reprezentativna pauza dosla u puno boljem momentu nego njima.

    I da, ono bitno. Idemo i mi navijaci malo jace potegnut. Protiv Osijeka pun sjever i zapad dolje!
  • Mihaljević
    8.1k
    F-wynETXQAAe2x-?format=jpg&name=medium
    Moj Rile. Ne bi ga mjenjao za sve igrače ovog svijeta. :heart:
  • austrijanac
    2.7k

    Znam ljude blizu njega osobno, neću ništa govorit što on govori, u meni će uvijek imat najveceg advokata, samo ću reć da taj lik dvije sezone jede govna na beku i šuti i radi. Uzeli smo mu najbolje godine za razvoj na beku.

    A došao je kao igrač koji je maltretirao Dinamo na europskoj sceni.
  • luka modic
    609
    Nitko igračima ne može zamjeriti želju,borili su se vidilo se da daju sve od sebe,reprezentativna pauza u pravo vrijeme,iskoristit to da se neki igrači trznu i uhvate formu i da uz povratak Petkovića napokon krenemo s pobjedama u svim natjecanjima...
  • Ali
    1.9k

    A tek ono j...majke onom rjecaninu...
    Bas mi ga je zao, a pogotovo jer ga glupi Jakir kao i par njih prije trose na stoperu... danas zadnjij deset minuta je igrao destku u par napada
    Fajter za razliku od Mohe i Marina koji su mrtva puhala
  • boem
    309
    Zbog čega suze Ristovskog? Jer je to bilo na poluvremenu koliko sam vidio
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Sa zapada su mu psovali djete i majku
  • boem
    309
    "Nadam se da će u reprezentativnoj pauzi prevladati zdravi razum. Pričao sam s Dalićem, znamo se i obojica smo imali gorko iskustvo s Petkovićem. Iskomunicirali smo da ne bi trebao ići u reprezentaciju. Dalić se s time složio."
  • Majki2111
    2.6k
    Samo malo! Ja pohađam sjever. Idem na treninge kad se ide. Krenuo sam i na gostovanja kad to mogu. Gledam ostalo na TV-u. Čitam od Dinamu svaki dan i svaki sat. Smatram se velikim navijačem. Ajmo reći da živim za Dinamo. Mogu se tako izraziti. Jedino što nisam- nisam ulazio u fizičke sukobe radi Dinama.

    ALI KO MENI DAJE ZA PRAVO DA JA PROZIVAM NOGOMETNOG TRENRA KAD JA O TOME NEMAM POJMA?! :rage: :rage:

    To mi isto dođe ko da ja sad dedi i marciu i adminima psujem serem da ne znaju vodit forum nakon par gluposti korisnika, a nikad forum nisam vodio! :angry:

    To je isto kao da meni neko veli da ne znam ništa o kemiji ili da nisam uporan a fakultet završio (nije puno, ali nije ni malo. Dovoljno sa jednu usporedbu na javnom forumu.
  • Mihaljević
    8.1k
    a nikad forum nisam vodioMajki2111

    Mislim da je to nepravda koju uprava Zone Dinamo treba promjeniti.
  • OsamŠest
    2.6k


    Ili da ti netko ide drobit o muško ženskim odnosima, uletima, zavođenju i privlačenju starijih gospođa..
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    A i momci ga traze ako se ne varam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.