• austrijanac
    2.7k
    Ljubo u vezi bi pored anemičnog Bulata bio pojačanje na kvadrat.
    Čovjek godinu dana moli da ga se skine s beka jer zna za koju poziciju ga je Dalić rekrutirao.
  • kinfa95
    488
    Tolko tehnicki limitiran igrac nema sta radit u veznom redu
  • Dudu9
    442
    Vezni treba trku i da je tehnički odličan dobar pregled i točna dodavanja što kod Ljube bas nisam siguran
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ne ocekujem nista kao sto nisam ocekivao ni za danasnju utakmicu, jednostavno je vec postalo normalno ocekivati poraz, svi oni koji su mislili da je loksa prekretnica sezone su se grdo varali jer je ta utakmica bila samo jedno veliko mazanje ociju i splet nesretnih okolnosti lokomotive koja nas je objektivno trebala rijesit sa 2-3 razlike. Ako izvucemo X bit ce kao da smo pobijedili, a sa porazom gubim i onaj zadnji tracak nade da imamo snage i kvalitete obranit prvenstvo i ne ovu situaciju nebi mogli Mourinho i Guardiola zajedno izvuc a kamoli Bjelica kojeg se zaziva nakon svake tekme.
  • i more je plavo
    891
    Tolko tehnicki limitiran igrac nema sta radit u veznom redukinfa95

    Tu se nikak nemrem sloziti s tobom, ja sam siguran da ce prije Ljubo u jaci klub nego npr. Bulat.
    Ljubo ovog trena moze igrati u nekom losijem Njemackom klubu, jer ima odgovornost i moze puno trcati.
    Zna uci u prostor, centrirati.
    Ali na beku cesto kiksa, decko je posten i igra kaj traze od njega, ali pati i upropastava si karijeru.

    Bulat ima udarac i tehnicki je bolji od Ljube, ali premala je korist, a umjetnicki dojam se ne boduje.

    Mene Bulat malo podsjeca na Majera, ali Majer je imao puno veci radijus kretanja i obavezne igre, iako je isto spor.

    Mozda Bulat dodje do Majerove razine, ali jos je daleko od toga.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako su (zadnjeg) veznog u Dinamu mogli igrati Vukojević, Šunjić i Jakić onda može i Ljubičić. Dapače, treba nam jedan takav jer smo spori kao veteranska ekipa.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bod na Rujevici nije katastrofa.
  • zagr
    505
    mislim da bumo gledali sličnu tekmu ko 10.04.2022, vjerujem da bu se Dinamo izvuko ko onda.
  • sport
    2.3k
    Nisam ni napisao da treba igrati već konkurirati a to može i sa klupe
  • dzg717
    941
    Meni nije dobro kad u isto vrijeme igraju Bulat i Misic to je presporo, Ljubo treba u vezu jer je jedini koji moze dodavanjem izbacit obranu kao sto smo vidjeli nekoliko puta kad smo prebacivanjem zadnje linije zabili gol.
  • Jaro
    5.6k
    Bod na Rujevici nije katastrofa.Maksim Maksimirski

    Hvala upravi, svim u bivsem i novom IO, treneru i stozeru kaj uopce ovako nesto mozemo pisati i citati na Zoni....
    Mumiju, Drota i HDZ frendove da ne zaboravim...
  • pencilneck
    649
    X je uvjerljivo najgori rezultat jer povećava zaostatak za tovarima, a luzer vjerojatno ostaje trener.
  • sport
    2.3k
    Na Ruji će nam svakako trebati dosta trke,sigurne čvrste pas igre,ulazak u duele 100 % a ne lila,u zadnjoj liniji moraju igrati Rile,Ktc,Perković a još jednog stopera nek izmisli,u vezi Aki,Mišić,Baturina,u špici bi mi igrali Špika,Kule,Vidović
  • Mlađi referent
    10.6k
    Očekujem demoliranje kao one 2016 na Rujevici i zapravo razbijanje zadnje iluzije da mi ove sezone možemo nešto. Do zime nekakvih -10 od prvog mjesta.

    3:0, 4:1; 4:0.. nešto tako.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ja očekujem sličnu utakmicu kao onda kad je Ademi zabio za preokret 1:2, izdržat početni nalet Rijeke i oni će se ugasit, ne mogu cijelo vrijeme igrat taj presing.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.