• Kepec
    4.7k
    Trenira se 2 puta dnevno, lopta se dira i puca tisuće puta i svejedno na utakmici svaki udarac izvan 16 metara ide u kuruzu.
    Svejedno unutar 16 metara lopta ide na stranu umjesto da se puca po golu.
    Svejedno se ide na 101 centaršut umjesto na lopte kroz zadnju liniju koja se dogodila jedino kada je Kulenović puknuo iz voleja sad protiv Viktorie pred kraj.
    Konstantna dodavanja unazad sve do golmana pa se dogodi korner poput Perićevog.
    Igra bez faulova, lopta se gleda umjesto da se skače, stalna padanja i iznuđivanja faulova.
    Do sutra bih mogao nabrajati, ja laik bez licence koji samo igra i prati nogomet.
    Kako onda netko tko je u tome 24/7, ima završenu nekakvu školu, desetcima godina je u tome ne vidi problem.
    Prijelazni rok je loše odrađen, ali imaš 11 igrača na terenu i još toliko sa strane, daj napravi nekaj od njih.
  • badjibadara
    1.7k
    Preporuka za poslušat.Majki2111

    Kaj opet prosipa demagogiju?

    Radije bih tri dana gledao boju na zidu kako se susi, nego poslusao njega 15 sekundi.
  • Majki2111
    2.6k
    Fascinantno mi je da ima ljudi tako da odbijaju čuti kaj drugi ljudi imaju za reći. ja ću poslušati i neku osobu koja mi nije legla. A nema takvih puno. Ne pamtim kad sam rekao da neću nekog poslušat.
  • badjibadara
    1.7k

    Imam nocne more od ovoga, dragi moj Majki.
  • SAS1987
    13.5k
    Jakir ima win win situaciju. Ak pobijedi predstavit će se ko spasitelj Dinama a ak izgubi će predstaviti da je ionako on stvorio ovu Rijeku.
  • miro
    3.2k
    lik oduvijek ovako priča, a realizacija 0 bodova. I Štimca je bilo lijepo slušat kao komentatora. Ponavljam, 0 bodova
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    " Ja na to ne mogu utjecati, ja znam kakvo je bilo stanje kad sam došao, banana stanje i znam u kakvom smo stanju ostavili klub. Pamtim samo lijepe dane. Ne mogu se opterećivati time, moram se koncentirati na momčad. Tako je svima u nogometu, jedan dan sam super trener, jedan dan nemam pojma, takvo smo društvo, samo negativa. Ja na to ne mogu utjecati. "

    Po meni ovo uopće nije ni bahata, ni " frajerska" (kako ga dio foruma voli ironično nazivati) ni tako debilna izjava. Jasno mi je da se u ovom trenutku svi hvataju za svaku njegovu riječ. Ali ja ću radije poslušati da trener govori o tome da momčad ima probleme ali i da on preuzima odgovornost, nego Antu " gol Ludogorecu smo dali iz uigrane akcije u 97-oj minuti, a sve što smo primili je slučajno " Čačića. Pa kom krivo, kom pravo.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ali ja ću radije poslušati da trener govori o tome da momčad ima probleme ali i da on preuzima odgovornost, nego Antu " gol Ludogorecu smo dali iz uigrane akcije u 97-oj minuti, a sve što smo primili je slučajno " Čačića. Pa kom krivo, kom pravo.Tongo Doumbia

    Sprdanje sa trenerom koji je Dinamo dvaput uveo u Ligu prvaka.

    Sprdanje sa golom u 97. minuti protiv Ludogorca uz glorificiranje trenera koji u 97. zabija Lokomotivi, a školuje ga Balkanni.
  • Orc123
    5.1k
    Nisam nikad mislio da cu rec ovo ali cak i meni omrazeni Cacic je trener sa pokricem i to dosta velikim, a Jakir trenutno baca populisticke floskule a rezultata ne da nema nego ga nema ni u tragovima. Da, to je njegova odgovornost kad ti koliko god krnji kadar izgleda kako izgleda zadnja 2mj....ljudi puse te populisticke fore jer smo takvi, da nismo takvi ne bi nam tolike godine HDZ bio na vlasti, a svaki drugi dan neka nova korupcijska amfera...
    Je Jakir stvorio Rijeku, ali Rijeka i Dinamo dva su svijeta razlicita.
  • DiddyGuela
    943
    Cinjenica je da je Jakir preuzeo Rijeku na banana poziciji i dogurao ju do EU kvalifikacija. Isto tako je cinjenica da je ovu Rijeku selektirao i pripremao taj isti Jakir.
  • cibona
    1.4k
    Sutra nas samo dragi Bog moze spasiti.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    ja ga nisam sprdao. Meni čak dobar trener. I nisam bio jedan od onih koji su mu zviždali na 4-2 protiv Ludogoreca doma, niti za smjenu na +7, a vjerujem da takvih ima ovdje. Samo konstatiram, da ako se priča o izjavama za medije je uvijek bio premalo samokritičan.

    Ovdje imamo situaciju da što god aktualni trener kaže, smatra se sprdnjom, pripisuje egu itd. Samo kažem da se ne slažem s tim i da je okej što je preuzeo odgovornost ( bilo bi retardirano da nije).
  • cibona
    1.4k
    Boli me briga sto je neki trener prije radio u nekom osrednjem klubu, mene zanima ono sto taj isti trener radi u nasem klubu, a rezultati su porazavajuci i sramotni.

    On je vratio kulenovica, on je vratio ljubicica na LB, on je potjerao mihu, on je stopirao menalov odlazak iz dinama, on je zatrazio dolazak sose i halilovica. ON je ISKLJUCIVI krivac za takve odluke.
  • DiddyGuela
    943


    Danasnji rezultat Dinama je posljedica rada klub u zadnjih godinu dana. Bas kao u svakom drugom klubu na svijetu. Ovu ekipu mozes ostavit Mourinhu i na temelju igre koju momcad pruza mozes reci da Mourinho nema pojma o nogometu zato sto Ljubicic ili Kulenovic ne znaju ustopat loptu.

    Problem je puno dublji i datira puno prije Jakirovog dolaska.
  • Common Sense
    510
    Najveći Čačićev problem nisu bili čak ni rezultati, već to što se posvađao s igračima i na kraju mu je svlačionica pokazala palac dolje. Jednom kad trener izgubi svlačionicu, onda je game over.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.