• Imamo Dinamo
    3.3k
    Iako je, kako čujemo, Petković opet imao veliku želju zaigrati na Rujevici, barem dio utakmice.Ivdzo11

    Bojim se da ce on na klupu pa ako se Jakiru u 60toj zatrese stolica da ide unutra. Deja vu
  • marcio amoroso
    32.4k
    veci ce pritisak biti na njima sigurnoIvdzo11

    Kako veći pritisak na njima moj Ivane? Pa mi sa porazom idemo na minus deset od tovara i minus sedam od njih.
  • Nolifer
    6.7k
    Limitirana je ova nesposobna uprava. Nije napravila apsolutno ništa. Ovo su samo alibi i populističke izjave. Svi su drugi krivi, jedino mi ne...
  • Ivdzo11
    3k
    Ja ipak mislim da oni nisu navikli na ove utakmice da se toliko ocekuje od njih da dobiju Dinamo, jos u onakvoj otrovnoj atmosferi... Ja cak prije mislim da bi oni mogli od prevelike zelje i mrznje izgoriti... Iako mi nismo u bajnoj formi iskusnija smo momcad i znamo igrat ovakve utakmice... Bar je tako moje misljenje :meh:
  • DiddyGuela
    944
    Meni ovo nekako djeluje kao lagana Jakirova oprostajka. Cini mi se da mu je jasno kako ga sutra moze spasiti samo neka luda sreca pa da dobijemo Rijeku uz neki sjajan dojam i igru. U suprotnom, I ON je bivsi.

    Malodusnost se zavukla u ekipu. Kada pogledas malo sazetke iz Plzena, vidis koliko je igracima stalo ali su nemocni u preokretanju trenutne situacije. Jos na sve, ova utakmica nam pada nakon EU gostovanja nakon kojih nismo briljirali ni prije 3-4 sezone dok smo bili nenadjebivo jaki za ostatak HNLa.
  • Kepec
    4.7k
    Želim konačno utakmicu gdje imamo više prekršaja od protivnika!
  • Mali dioničar
    14.2k
    Jakirizmi…

    “Ovisit će s kakvom željom se probudiš sutra ujutro”

    Znači igraju Dinamo-Barcelona i Dinamovci se probude sa željom imati posjed 70%. Evo nije teško, samo se treba probuditi sa željom.

    “ Meni je nejasno da u Dinamu imam problem sa zabijanjem golova. Tko je realan i kuži nogomet, vidi u čemu je problem.”

    Znači njemu je nejasno zašto momčad koju trenira dva i pol mjeseca ima problem. I onda nadoda da tko kuži nogomet vidi u čem je problem.
  • badjibadara
    1.7k
    Natjerao sam se da procitam intervju, ali nista nisam shvatio.

    Mudar covjek je rekao: Ako ne shvatas, znaci da je dobro.

    Podrska Profi.
  • Orc123
    5.1k
    Kako su igraci limitirani tako je i trener....
  • DiddyGuela
    944
    Jakirova najveca greska je odlazak iz onakve Rijeke u dolazak u ovakav Dinamo. Zato ce sutra nakon utakmice posranih gaca otic po zasluzenu otpremninu a mi cekamo novog mesiju koji ce naucit Ljubicica stopat loptu a Kulenovica zabijat golove. Pa do neke nove otpremnine...
  • Common Sense
    510
    Jedina šansa je povuć se duboko u obranu i kompletno prepustit loptu Rijeci. Moramo igrat na nulu. Gol ne možemo zabit jer ga nema tko dat, niti smo u stanju odigrat kvalitetnu loptu u zadnju trećinu terena. Tko god da igra u napadu (Emreli, Drmić) je efektivno igrač manje na terenu.

    Iako i bod bi bio ravan porazu jer bi se zaostatak povećao na -8, što bi bio kraj bilo kakvim ambicijama.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Dinamova najveca greska je sto su nasjeli na hype o Jakirovicu. Covjek nema uspjeha u europskim pretkolima, nikakvog iskustva vodenja momcadi u isto vrijeme u ligi i grupnoj fazi. Klub u kojem su ocekivanja bila velika (Maribor) izletio je u rekordnom vremenu. Mesarski stil Gorice je za male ekipe, za Bosnu mu svaka cast, ALI tamo je Amar Osim pojam, a Branko Karacic osvajac iste.
    To nije razina Dinama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Bože daj im snage sutra, vjerujem u pobjedu.
    Mojih prvih 11 za sutra su tu, kasnije ubaciti Ljubu, Ademija, Vidovića i Kuleta .

    -----------Zagi-------------
    Rile-Max-KTC-Perković
    ------Mišić-Sučić---------
    --Taki-Baturina-Špikić--
    ---------Emreli-------------
  • Majki2111
    2.6k


    To je to. Jakir pričao 90% vremena konkretne stvari... Preporuka za poslušat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.