• Mali Zeus
    9.7k
    a neki tu pišu da im ne treba doći sljedećih 10 god.
  • Zagi
    5.1k
    Dobijemo 8:0 al bitno da se malo iskenjalo po Marinu, Kuletu, Menalu itd.
    Dobri stari zapad.
    Izbacit frustracije s posla i od doma , a onda možda malo i dinamo.

    (mislim na zonu , ne lokalnu feštu naravno)
  • Jaro
    5.6k
    Ovi kaj im smetaju komentari iz publike - jel smetaju komentari na Zoni? Prije pocetka se popljuvalo Mohu i Marina. Tijekom utakmice pola momcadi, a prigovara se Slavoncima...
    Ko je od ovih 11 trebao biti kapetan? Ostali svi skupa nemaju desetinu Moharamijevih nastupa za Dinamo...
    Da je nama Moharami najveci problem u momcadi - sad bi vjerojatno kombibirali koliko nam je potrebno bodova za prvo mjesto skupine LP...
  • IstokKa96
    557
    'Kakav narod takva vlast' = 'kakvi navijaci takav klub'. U nasem slucaju klub je bolestan pa bi za njegovu dobrobit bilo izvrsno da mi damo doprinos makar ublazavanjem simptoma ako ne vec potpunim ozdravljenjem.

    Jednostavno nevjerojatne stvari za procitati (pritom ne iskljucujem sebe da se razumijemo).
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    A nevistic clean sheet nista?
    Haters gona hate :snicker:
  • Georg Koch
    3.5k
    Moze netko ocjene igraca i par komentara, za nas koji nismo mogli gledati :smile:
  • Droljo
    5k
    Imaš 14 stranica toga :rofl:
  • Benito
    598
    Nisam uspio gledat tekmu zbog obaveza nekih i sad premotam i krenem od početka i vidim pa odmah 3. minuta ovaj broj 8 trebao dobit crveni
  • OsamŠest
    2.6k
    Moze netko ocjene igraca i par komentara, za nas koji nismo mogli gledatiGeorg Koch

    Pa neki rezime - isporučena osmica za tovara s brojem osam..
  • Benito
    598
    Broj 8 baš klasični primjer retardiranog tovara
  • Georg Koch
    3.5k
    zato i bi da netko skrati
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Vjerovatno meni najbolja stvar na tekmi je lik koji je u pozadini bacao fore, tipični fanatik niželigaškog nogometa, u tome naravno i jesu čari u ovim kup utakmicama protiv niželigaša.

    Pozdrav ga gospodina.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Nisam gledao, misa, Svi Sveti, i tako. Ali mi je ono baš jako. Deseta minuta KUP UTAKMICE PROTIV ČETVRTOLIGAŠA, a ide na Zoni lagano : "negledljivo " , " mučimo se ", " gori smo od Tovara"...

    Pa ljudi mi smo najjači na svijetu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Pa ljudi mi smo najjači na svijetuTongo Doumbia

    Lagano igrac koji je na 900k godisnjoj placi trpa cetveroligasu, ko to more platit osim nas? :strong: :cool:
  • Nousername
    613
    Broj osam nije tovar…ne znam na temelju cega i koje vama reko da je decko tovar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.