• Jurki
    8.4k
    Majka Bozja Bistricka.. ljudi dal ste svi vi normalni???
    U vrijeme kad nam kola jure nizbrdo.. a toj nizbrdici se ni iz bliza ne nazire kraja.. di nam uprava ne zna kam goni.. di nam se trener zgubil, ne zna se kad bu dosel SD i tko opce bu ta osoba.
    Di nam glavnu operativu u klubu vodi tajnica. Upitno je donosenje Statuta..

    Vi se raspravljate dal je jedan od vođa navijanja preglasno pozval na navijanje, dal je "isklesanog" tijela i kakvim se uljem maze?

    Proklet bio dan kad sam naucio citati.
  • bluepower86
    708
    Kakvih sve ovdje upisa ima.Cudis se jer covjek zeli da se pojaca navijanje u zadnjim minutama.Zbog toga i jesmo najjaci jer kad je najteze se navija i bodri ekipu a ne da je muk.Lp
  • zagr
    505
    jel moguće da je opet nekolicina na sjeveru skandirala Dinamo Zagreb umjesto kuretovo ime poslije koreografije!?
  • IceMan
    1.5k
    Za mene će trener biti odgovoran i bit ću za smjenu sve dotle se forsiraju jedni te isti sa 5 poraza u mjesec dana a drugi ne mogu ni prismridit ekipi

    I sve dotle moram gledat Ljubu na beku, Rileta na stoperu il Emrelija bilo di.

    Kad sve postavi u “normalu” i krene gubit e tad ću biti zicer da nije do njega.
  • jedan u nizu
    5.7k


    slazem se s tobom.
    Takoder, pohodim sjever redovito, navijam redovito. Nazalost kao i svi drugi, nemogu bez prestanka navijati 90 min. Mogu jedno 80, ali mi tu i tamo treba minuta da dodem sebi. I svejedno izgubim glas nakon 20min tekme.
    I onda dode neka ekipa koja misli da je uhvatila boga za bradu i pocne se ljudima unositi u face da navijaju ili idu doma. Ne samo ono 'ajmo sada jace', nego ono popne se 4 reda gore, dode nekome unosi se u facu i jebe mu mater sto ne navija. A uvijek, ali bas ono uvijek ta ekipa koja sere navija cca 20min, a ostalih 70min prica medusobno, tipka po mobitelu i onda sere nekome tko navija puno vise.
    Kad god vidim nekog takvog u blizini koji glumi serifa, vecinu tekme ga nekako zapazam u vidokrugu i onda bas primjecujem da navija manje od 80% posjetitelja na sjeveru.
    I kako onda da tako netko motivira nekog?? Meni isto to stvara kontraefekt i zbog takvih ljudi nekad radije nebi dosao na sjever.

    Da se razumijemo, ekipa koja potice na navijanje, dere se okolo i vice 'ajmoooo' i takve stvari mi je sasvim u redu, dapace, vecinom to ima neki poziotivan efekt. Ali ako je to poticaj bas to - poticaj, a ne agresiva kao u smislu - svi ste vi picke jer ne navijate, gubite se odavde
  • marcio amoroso
    31.9k
    “Skupina je laka, normalno da imamo devet bodova nakon tri utakmice”

    Kada ti to izjavi trener Viktorije Plzen nakon utakmice na Maksimiru protiv Dinama znaš da si dotaknuo dno.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Takve arogantne izjave u sportu se vrlo lako vrate kao bumerang tak da ne brinem oko njih nimalo.
  • Krizy
    35.4k
    Da dodatno začinim. Treneru su 72 godine, kao igrač nije izašao iz Češke a kao trener izvan Češke ima jednu sezonu u njemačkome četvrtoligašu. Šlag na tortu je da mu je ovo prva grupna faza nekog europskog natjecanja u karijeri.
  • Sajla
    3.2k
    idealno se uklapa u profil "Stranac bez iskustva u HNL" iz one ankete o novom treneru ;)
  • Krizy
    35.4k
    Jel mi može objasnit postupak odgovarajućeg gospodina koji je vodio danas navijanje sa zapadne strane Sjevera protiv kojeg nemam ništa i prvi put ga vidim. Pred kraj oko 90e minute se derao: "Jače jače", a na terenu je bilo vidljivo da nemamo gol u sebi. Koji pimpek da prostite lijepo?! Derem se navijam svako poluvrijeme od kad sam na sjeveru, više od nekih pored mene. I on sad kad ekipa izgleda nikakvo i kad navijam još uvijek uz trud jer mi je muka. Totalna zabluda i nedoživljavanje okoline i stiuacije od strane njega. Jako neugodan i odbojan osjećaj.

    Njegovo "MoRaTe SaD jAčE, sAmO gLaSnO!" neće ništa pomoć jer navijamo cijelo vrijeme. I naravno ništa se nije promjenilo...
    Majki2111

    Igraj do krajaaaa!!!
    I stvar nije uopće u tome nego da si na stadionu podrška i kada je najteže, ali vidiš kako ti se brzo vratilo ovo.
  • Majki2111
    2.6k
    Odgovor na Loksinoj temi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.