• db-izbjeglica
    12.6k


    moguće, samo - tko je onda bio licenciran na klupi? :sweat:
  • xavier
    11.1k


    Vjerojatno nitko. Ako su dva trenera u karanteni zbog korone, pa ne treba klub imati i trećeg "za svaki slučaj".
  • NORTE
    9k
    Oni su bili spremni na ovo i Krznar je dugo unutra. Ima jaku momčad i može osvojit i titulu i kup. Utjecaj presude na rezultat u ovoj sezoni tek ćemo vidjet. Mislim da velikog pada neće biti... Mourinho neće previše kalkulirat jer je ulog prevelik, nema Sona i Hojbjerga ali je jasno da će mu zaigrat Bale, Lamela i Kane, ovdje može daleko, u Engleskoj teško.
  • Nolifer
    6.5k
    O trenerima bi se dalo diskutirati, zato sam stavio onu sliku sa Krunom, "mene netko tražio"? Pa je maknut post bez razloga

    Nadam se jedino, da Krznar neće pokleknut sad pritisku i da će to bit dobro do kraja sezone i da momčad praktički će nastavit svojim ritmom kao i do sada

    Vidio sam malo prije da je hak objavio neke moguće gužve na granici s BiH...
  • Miro93
    2.7k
    Gdje ima prijenos obraćanja?
  • SAS1987
    13.3k


    Evo, počinje kmečanje :lol:
  • bezvangori
    174
    Uopće ne mislite o igračima pred ovaj bitan ogled! Ovo je sve da se naruši atmosfera nakon razmontiranja Varaždina i pred Europu, a prije poslanice Prasićka: "I opet se pokazuje kako su sudske vlasti u rukama sitnih interesa onih koji preziru svaki uspjeh. Zoran Mamić je možda bivši, ali svlačionicama će odjekivati i dalje njegov glas koji vodi Dinamo u elitna natjecanja."
  • Bosna86
    11.5k
    Ovaj mikrofon HRT pred njim je teški poraz države... Ove lešinare donekle shvacam, žive za klik ali za državnu TV nema opravdanja
  • GZomanid
    572
    Ja i dalje nemam želuca za slušanje i gledanje, čitam tekstualni prijenos :vomit:
  • xavier
    11.1k
    Ja i dalje nemam želuca za slušanje i gledanjeGZomanid

    Ista stvar, ja ga ne mogu gledati.
  • Nolifer
    6.5k


    Baš tako da. Ide mi nagon kao kod zubara na povraćanje...
  • masacusec
    3k
    Očito u RH ima boljih dilera, jer mi ZM na ovoj presici čak nije ni simpatičan...
  • cron1ck
    1.5k
    Ovoliko je do sad puta rekao JA: 937749293
    Sramota, gasim i prebacujem se na tekstualni prijenos.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja ist čitam...sad je osnivač BBB-a..kad će reć da je izmislio cijepivo protiv korone
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zahvaljuje se tetama spremačicama i stričekima sa traktorima :rofl: :lol: :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.