• r1oma
    1.5k
    Petarda
  • og1986
    2.9k
    5:0 Oršić odlična asistencija Majera
  • Dudu
    2.6k
    Rutinski
  • Morales7
    184
    Pohvale cijeloj momčadi. Bravo. I bravo za Zokija šta je ostavio cijelu tekmu Oršića i Majera
  • Carrasco
    4k
    Gavra ko Beli protiv Istre :lol:
  • Gelipter
    3.4k
    Odlična predstava u kojoj je jedini tragičar bio Varaždin, a kao kraljevi pozornice izdvojili su se posebno Majer i Oršić. Svaka čast.
  • Dudu
    2.6k


    Kapetan na fantasyu, bolno za gledati zadnji promašaj hah
  • Papastrumf
    9.4k

    Jebo te Zoki.
    Jos cemo tepati tom kriminalcu ovdje!?
  • Morales7
    184


    Oke. Bravo Krznar i Peternac. Zadovoljan?
  • Blaz
    350
    Ovo sa zokijem je za dozivotno hladenje.
  • Papastrumf
    9.4k

    Nema potrebe, neka pise, ne vrijeđa nikoga. Al dobro da znamo tko sve ovdje pise.
  • Morales7
    184


    Oke. Ako je grijeh pohvalit trenera momčadi koju ste sad svi redom pohvalili onda ne želim uopće biti dio takvog isključivog foruma. Lijepi pozdrav
  • Papastrumf
    9.4k
    Jedno je hvaliti momcad i igrace, a drugo je tepati i hvaliti trenera protiv kojeg se neki ovdje bore vise od desetljeca i to ne zbog nekog hira.
  • deda
    27.5k
    Razmišljao sam pisati izvještaj s utakmice iz Varaždina kojoj sam nazočio, ali uz današnje mogućnosti koje svi imate (internet, televizija, streamovi) tj. vjerojatnost da ste svi gledali utakmicu nekako mi se to čini suvišnim.

    Umjesto toga dotaknuti ću se dvije-tri druge stvari. Zona Dinamo tražila je akreditaciju za sve utakmice Dinama ove kalendarske godine. Niti jedna nam nije odobrena. Nk Varaždin međutim nam je od prve odobrio na čemu im ovom prilikom zahvaljujem. Novinarski prostor u Zagrebu značajno je veći od onog u Varaždinu tako da stvarno nemam pametan odgovor zašto.

    Ono što vam mogu reći je da smo dobili pohvale od izvjesnih djelatnika kluba za našu ideju projekta Zona Dinamo i njezinu cjelokupnu aktivnost. Imena naravno nisu za javnost.

    Također mogu prenijeti da sam ugodno razgovarao s neki našim igračima, ali i njihova imena neću iznostiti u javnost da ne bi slučajno imali kakvih neugodnosti.

    Nadam se da će Zona Dinamo postati prepoznata i priznata u samoj vrhušci kluba te da će nam ubuduće biti odobrene akreditacije za novinarski prostor, ništa više od njih ne tražimo.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Na fbu od zone ni slova o pobjedi u futsalu da se da postovanje deckima a iz varazdina u minutu kad je ko kome dodao.Valjda ce iz GNKa prepoznat to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.