• db-izbjeglica
    11.8k


    prvi put i čujem za to, te opcije čak nema ni na našoj forumskoj anketi :rofl: - proučit ću.
    ne znam ništa o njima, čuo sam za taj fokus samo u kontekstu parlamentarnih izbora, one pukljakice ili kako već i dalie orešković, što mi se ne sviđa.
  • Mali dioničar
    13.4k
    prvi put i čujem za to, te opcije čak nema ni na našoj forumskoj anketi :rofl: - proučit ću.db-izbjeglica

    Ja sam kriv, zaboravio sam Nadjija, ali Fokus je tu.

    Vezano za izbore, bit će jako zanimljivi jer je teško vjerovati da će se opet stvoriti struktura koja će vladati 20 godina gradom. Doslovce vladati, a ne upravljati što bi bio smisleni prijevod riječi government.

    Kontinuitet u upravljanju nije nužno loša stvar, ali u principu taj osjećaj moći kvari ljude što najbolje vidimo i na primjeru Dinama.
  • xavier
    11k


    Škoro je tek objavio kandidaturu, ići će on puno više od ovog.
  • kinfa95
    440
    Ići će više sigurno, al isto tako nema šanse za drugi krug. Ne znam kaj mu ovo treba stvarno..
  • SAS1987
    13k
    Otto Barić više nije kandidat a u anketi je :smile:

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2258789

    Otto Barić trenutačno također ima 0.9 posto.
  • reziser
    5.8k
    zanimljiva rasprava ovdje....moram priznat, iako je otisla dosta off od naslova teme...
    o stanovima u centru, periferiji......

    da li znate....da li mozete kupiti novogradnju u zagrebu? znate cijene?
    slucajno sam dobro informiran o toj temi...
    sva novogradnja u sirem centru, je prodana prije nego je zakopana prva lopata! ti sad i da vidis neku zgradu, ona odavno nema niti jedan stan
    a cijene po m2? od 2800 eura na više! tko to može platiti s prosječnom hrv plaćom?

    nitko nikog nemoze natjerati na prodaju, samo je pitanj ekolicine novaca koji se ponude

    o izborima.....danas je izaslo to istrazivanje, zanimljivo. Nebih o tome ko je moj kandidat, ali mislim da ce biti jako zanimljivo

    drugi krug izvjestan, mislim da je realno 4 kandidata koji imaju sanse za to....
    vidjet cemo ubrzo...
  • xavier
    11k
    da li znate....da li mozete kupiti novogradnju u zagrebu? znate cijene?
    slucajno sam dobro informiran o toj temi...
    sva novogradnja u sirem centru, je prodana prije nego je zakopana prva lopata! ti sad i da vidis neku zgradu, ona odavno nema niti jedan stan
    a cijene po m2? od 2800 eura na više! tko to može platiti s prosječnom hrv plaćom?
    reziser

    Ako ne možeš platiti, onda ne živiš u centru nego negdje na periferiji (gdje je meni osobno život ionako ugodniji) i gotova priča.

    Ljudi stalno sele u druge gradove, druge države, druge kontinente. Jedino Zagrepčani smatraju da je nešto strašno preseliti u drugi kvart koji je par kilometara dalje od centra.
  • marcio amoroso
    31.4k
    U Zagrebu novogradnje ima i po 1200 eura.
    Zagreb uopće nije prevelik pa da ti nešto bude predaleko, ti rubni kvartovi ionako imaju više zelenila i meni osobno su privlačniji nego beton i asfalt u centru.

    Opcenito je Zagreb takav grad da ima za svakog nešto, tako je i sa nekretninama.
  • kinfa95
    440
    di to ima po 1200e?
  • marcio amoroso
    31.4k
    di to ima po 1200ekinfa95

    Sesvete.
  • reziser
    5.8k
    U Zagrebu novogradnje ima i po 1200 eura.marcio amoroso

    molim te link ;)
  • Markelo
    2.3k
    Da, volio bi i ja znat za novogradnju u Zg-u gdje je kvadrat 1200e
  • reziser
    5.8k
    Ako ne možeš platiti, onda ne živiš u centru nego negdje na periferijixavier

    apslulutno se slažem.
    živiš tamo za što imaš mogućnosti
    kao i za aute, ljetovanja, putovanja...

    samo mi je najbolje kad netko digne kredit od npr 100000 eura, a ima placu 6000 kn..
    i onda plače da je u kreditu i da nemoze vraćati

    totalno sam otišao off...

    jedva čekam izbore :joke:
  • reziser
    5.8k
    kvadrat 1200eMarkelo

    više nema ni starogradnje po toj cijeni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.