• Keyser Soze
    8k
    Sve u svemu neodgovorno se ponašaju sa tim nenošenjem maski i još idu tamo na ta okupljanja.bbbjura

    Ajde kužim da ti smeta kaj se smeće ostavlja, to nikom nije u redu, ali ovo s nenošenje maski i okupljanjima mi nije jasno. To su ljudi od 18+ godina i ovo bi im trebale biti najbolje godine života, kad će se okupljat i partijat ak neće sad? Tamo je par tisuća 20godišnjaka i nije šokantno da se ostavi smeće jer oni ne razmišljaju kao stariji, isto kao kaj nije šokantno kad dinamovi navijači naprave neko "sranje" u nekom gradu na gostovanjima, zgražaš li se i tad? Ako je cijena toga da se mladi zabavljaju u ovim sjebanim vremenima to da ostave smeće kod HNK neka je tako jer će se smeće počistiti, a mlade godine im više nitko neće vratiti.
  • über alles
    1.4k
    Seres tu po ljudima ,a iso bi na sjever di je prakticki ista situacija minus alkohol drito na tribini.
  • Nolifer
    6.4k
    Seres tu po ljudima ,a iso bi na sjever di je prakticki ista situacija minus alkohol drito na tribini.über alles

    Ne serem tu po ljudima, nego samo kažem svoje mišljenje da mi smeta da...

    I opet se ne kuži razlika, tad su bila normalnija vremena i nitko nije za ništa mario i sve je to bilo okej. A sad su ipak vremena drugačija...

    ali ovo s nenošenje maski i okupljanjima mi nije jasno. To su ljudi od 18+ godina i ovo bi im trebale biti najbolje godine života, kad će se okupljat i partijat ak neće sad? Tamo je par tisuća 20godišnjaka i nije šokantno da se ostavi smeće jer oni ne razmišljaju kao stariji, isto kao kaj nije šokantno kad dinamovi navijači naprave neko "sranje" u nekom gradu na gostovanjima, zgražaš li se i tad?namodi grebza

    I ne vidim problem da se poslije nosi maska, ako ideš tam negdje...
    Ne nije ista situacija, tako da ne mješam Dinamove navijače i ove. Ne moraš mi objašnjavat da se mora partijati, sve to jasno da, al bar malo treba imat neke kulture u tome, jer ovo postaje sve gore i gore.

    Ako je cijena toga da se mladi zabavljaju u ovim sjebanim vremenima to da ostave smeće kod HNK neka je tako jer će se smeće počistiti,namodi grebza

    da sigurno će počistiti... samo je odvratno vidjet takve slike jutro poslije i pogotovo kad si u nekoj šetnji, pa se uzdiše taj divni zrak ...
  • db-izbjeglica
    12.5k
    samo što baš nije isto nacionalno kazalište i tribina na nogometnoj utakmici.
    za sve postoji mjesto i vrijeme.

    opijati se možeš gdje god hoćeš, na tisuće lokacija u gradu, zašto baš ispred tako značajne kulturne institucije? kad može ispred HNK, zašto ne i ispred ulazu u katedralu ili ispred neke bolnice? ujutro se očisti i šta sad?
  • Keyser Soze
    8k
    Ma nitko tu ne spori da se treba počistiti i paziti na to, pogotovo na mjesto kao što je HNK, ali ne treba razapinjati mlade zbog ideje okupljanja i partijanja.
  • Bosna86
    11.5k
    Najčešće ovi sto brane HNK i groze se klinaca su isti taj HNK zadnji put posjetili u osnovnoj na izletu
  • über alles
    1.4k
    Ak ti je tolko stalo do hnk dns su ga vise oskvrnuli nego svaki vikend dok se cugalo.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    uopće ne krijem da nisam nekakav kulturnjak, niti me to pretjerano zanima.

    nisam ni musliman pa neću otići ispred džamije u folnegovićevo (u kojoj doslovno nikada nisam bio) i tamo slagati đeki-colu, slušati cecu, bacati smeće i zapišavati okolo. Također, smatrao bi neprimjerenim da to napravi bilo tko.
  • Nolifer
    6.4k


    eto, to je poanta...
  • ZgBlue
    481


    Ja sam jedan od onih kaj briju na Jarunu sa ekipom s faxa koja je većinom iz doma na Savi.
    Prvotno smo se okupljali na klupicama u domu, onda bi došli zaštitari i kao ovce u toru nas premjestili na parking Mladosti, onda bi došla rija i "razbila" nas u manje grupe koje su se opet kasnije našle na livadi iza Kifa/Difa, kasnije su došli s interventom i rekli da nas na Jarunu neće tjerat i od tad se svi skupljamo na Jarunu.

    Da zaključim, kao što je slučaj sa studentima sa Save tako je vjerovatno i s ekipom sa HNK. Briga njih jel to HNK, Katerala ili džamija dok god imaju klupice i ogroman prostor oko sebe. Tamo gdje im se dopusti tamo će se cugat.

    Da je rija došla i rastjerala sve, svi bi se okupili negdje drugdje gdje ih ne bi dirali. A sutra dan to isto okupljanje više ne bi bilo ispred HNK jer bi im scenarij opet bio seoba naroda, nego bi se prvotno okupili negdje gdje ih nitko ne dira, a imaju klupice.
  • NORTE
    8.9k
    žičaru za Sljeme, čije je otvaranje već nekoliko puta odgađano. Prema javno dostupnim podacima, cijena sljemenske žičare višestruko je narasla dosegavši približno 600 milijuna kuna bez PDV-a. Nezavisni zagrebački zastupnik Renato Petek izračunao je da kad se tome doda i 112 milijuna kuna kamata za kredite, troškovi izgradnje sljemenske žičare bit će veći i od 700 milijuna kuna, pa će tako postati i najskuplja žičara sagrađena u svijetu.

    Najskuplja žičara na svijetu možda nikad neće biti otvorena jer nije sigurna a preinake bi bile preskupe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ali, ali...vrtići, škole, kakav stadion.
  • NORTE
    8.9k
    Na dan tekme Dinamo-Villarreal fontana BM svjetlila je u bojama romske zastave. Zahvala vjernim glasačima.
  • Crusades1986
    9.5k
    Svijetlila je zato što je bio međunarodni dan Roma.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Jučer sam čuo "genijalan" prijedlog za obnovu nakon potresa.

    Pustite nam da mi sami obnovimo kako hoćemo i onda poslije samo donesemo račune da fond za obnovu to plati.

    Ljudi su fakat besramni :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.