• reziser
    6.2k
    Ne bi me nimalo iznenadila promjena kandidata.xavier

    To mi je prvo palo na pamer
  • NORTE
    8.9k
    Slijedio bi gubitak izbora i bijeg u BiH. Zagreb će biti bolji.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Stara narodna poslovica kaže: možeš što hoćeš, ali ne i do kad hoćeš.

    Također, stara latinska poslovica kaže: o mrtvima samo najbolje.
  • db-izbjeglica
    12.6k


    grad od 800 000 stanovnika se neće pretjerano promjeniti zbog smrti jednog čovjeka, makar on bio i gradonačelnik. proces preobrazbe bilo čega je dug, naporan i traje. ovim događajem, u gradu je ostalo 799 999 ljudi koji su isti kao i jučer.

    svojevrsna promjena će se sada sigurno dogoditi, ali na radaru nema kandidata i političke opcije koja bi ovaj grad pokrenula na pravi put.
  • reziser
    6.2k
    Bandiću je ostala jedna želja: Zagreb mi je dao sve, a ja ću njemu dati nogometni stadion
  • über alles
    1.4k
    Jedan manje...
  • Morales7
    184
    Ne znam, nikome ne želim smrt pa tako ni Bandiću i ne znam kak to može neke od vas veselit kad umre čovjek
  • db-izbjeglica
    12.6k
    meni je zanimljivo kako novinari često po portalima znaju isključiti ostavljanje komentara, na osjetljivim člancima, koji mogu dovesti do ružnih komentara. međutim, sad se doslovno dopušta orgijanje sa dosta gadljivim komentarima.

    općenito mi nije jasno čemu 500 članaka oko nečije smrti, šta nije dovoljan jedan ili dva po portalu?
    profesija bez imalo mjere, koju u slučaju nečije smrti ipak treba pokazati, bez obzira kakav je netko bio.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Tko zali i place za takvim sljamom je vjerojatno isti takav,jos cemo i Mamica i Horvatincica oplakivat
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Između oplakivanja i naslađivanja je čitava beskonačnost prostora.
  • Guinness
    1.9k
    Jedina bolja jutarnja vijest bit će kad zdravko i zoran krepaju.
  • Nolifer
    6.4k
    A kaj velite, na snimku koja kruži da ju sad ne stavljam, ona mlađarija ispred HNK je pretvorila u SNK, cajke do cajki, nešto prestrašno, kaj sam vidio, neću stavljat ovdje, ali da katastrofa je!!

    A kaj se bandolerosa tiče, Bog će mu suditi. Ništa drugo, nikom ne želim smrt, jer svakom može pozlit od srčanog, al da je bio nečastan je, više je zla napravio nego dobra. Mene sad više brine, ko će sad preuzet i doć, e onda smo ga nahebali!!
  • NORTE
    8.9k
    To zagađenje nema veze sa smetlištem već vjerovatno sa maglom i automobilima.The Undertaker

    Na dane bez magle je znalo biti puno gore zagađenje, dapače čak je i prema centru grada znalo jako smrdjeti kad bi vjetar donio iz indutrijske zone. Ja krivim postrojenja na području Savica-Žitnjak, a to područje je zapravo jako blizu mjerne postaje Dugave. Kad bi se mjerna postaja postavila na Žitnjaku Zagreb bi imao gori zrak od Pekinga i Sarajeva zajedno. Naravno da je stvar u tome gdje se mjerna postaja nalazi. Nikakve kontrole tamo nema i ne postoji, ko zna kakve otrove tamo ispuštaju, zato Dugave i mjere toliko čestica, zapravo dosta je faktora koji tamo utječu na loš zrak.
  • reziser
    6.2k
    A kaj velite, na snimku koja kruži da ju sad ne stavljam, ona mlađarija ispred HNK je pretvorila u SNK,bbbjura

    da li treba kaj reći na to? prestrašno na kaj je to ličilo..od muzike, "plesa" do smetlišta poslije
    ali na mladima svijet ostaje
    najebali smo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.