• NORTE
    8.4k
    Je li istina da su gradski skupštinari iz Možemo (Tomašević) glasali protiv izgradnje novog rotora (kao i Sdp-ovi)? Nevjerojatno da se itko tome protivio.
  • NORTE
    8.4k
    @db-izbjeglica
    Pisao si o zagrebačkim "biciklištičkim stazama", obratio sam malo pozornost na njih i u pravu si, to je još jedna sramota i prometni nedostak, doslovno isrtana linija na postojećem lošem asfaltu, prepreke na svakom koraku. Užas.
    Kad bi se nauštrp nekoliko cestovnih traka izgradile tramvajske pruge tada više ne bi ni bile potrebne tolike trake za aute, smanjile bi se gužve i zagađenje. Javni promet je jako važan, tu su nužna velika ulaganja, a osim Peteka nitko to nije ozbiljnije ni spomenuo.
  • NORTE
    8.4k
    Još gradskih milijuna ide na žičaru! Odbijena je uporabna dozvola zbog prevelike buke i mora se izgraditi bukobran.
  • Stihl
    3k
    Hahah koja je to prevara, strašno...jebem ti žičaru...tolika lova se potrošila na to i onda ne dobiju uporabnu dozvolu, pa to nema nigdje. To sve oko žičare je stvarno već prešlo svaku mjeru...
  • NORTE
    8.4k
    Hahah koja je to prevara, strašno...jebem ti žičaru...tolika lova se potrošila na to i onda ne dobiju uporabnu dozvolu, pa to nema nigdje. To sve oko žičare je stvarno već prešlo svaku mjeru...Stihl
    Kad ovi konačno izgube vlast ovaj grad će procvjetati.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Pisao si o zagrebačkim "biciklištičkim stazama", obratio sam malo pozornost na njih i u pravu si, to je još jedna sramota i prometni nedostak, doslovno isrtana linija na postojećem lošem asfaltu, prepreke na svakom koraku. Užas.NORTE

    Biciklističke staze su prometnica kao i svaka druga, postoje propisi, norme, sigurnosne mjere, signalizacija, itd.

    Zagreb taku, valjanu biciklističku infrastrukturu ima na par mjesta. Mislim, mene boli ona stvar, za mene je bicikl rekreacijsko, a ne prijevozno sredstvo, al ako netko ide promicati takvo što, mora imati strategiju za ogroman infrastrukturni projekt.

    Nije to samo tako, posjednimo ljude na bicikle. Takvom logikom će opet nastati kaos.
  • Stihl
    3k

    Ja se stvarno nadam da bu tak i bilo.
  • masacusec
    2.9k
    Možda je bilo ovdje spomena, ne primijetih...no svakako, preporučam kvart priču na youtube kanalu...čista benigna šprehica
  • Navijač Dinama
    6.8k
    jedan od najbolji yt serijala koji sam vidio. Što je najače , Vid sve to radi bez da ga itko financira. Najači kvart koji bi za sebe izdvojio, jest G.Dubrava.

    Ostali su također svi posebni na svoj način.
  • kinfa95
    440
    Gledam taj serijal i mislim da se to moglo i bolje napraviti, ali svakako jedna od rijetkih stvari na youtubu vrijednih gledanja. A naravno da je svakom njegov kvart najdraži i najposebniji
  • über alles
    1.4k
    Decka poznam osobno i ok je ,al nije on kvartovski lik,pa mu se nema kaj zamjerit za lose epizode tj. ekipu u njima jer on ljude dobija na preporuku od razno raznih ljudi i cesto ekipa koja je prvi izbori po kvartovima ne zeli pred kameru.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Jebene serijale i koncept ima. I kad prođe sve u Zagrebu može snimat u drugim gradovima pa i državama poznate kvartove. Sam mu necu oprostit kaj na mojoj Pesci nije zasebno snimio o Staroj Pesci, Volovcici i Ferenscici. Jbg nemaju svi isti tretman ko Dubrava da se snimaju zasebni dijelovi
  • r1oma
    1.5k
    Sam mu necu oprostit kaj na mojoj Pesci nije zasebno snimio o Staroj Pesci, Volovcici i FerensciciNitkoBitan

    Rekel je da za vikend izlaze jos 2 epizode za Pescu pa mozda ubaci nesto
  • masacusec
    2.9k
    Još je naglasio akter priče da je Ferenčica, bez š!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.