• r1oma
    1.5k
    Uuu kakav gol Badrova :clap:
  • Mr Blue
    3.3k
    Odličan.
    Šteta što smo iz tri udarca primili dva gola.
    Četvrtu tekmu za redom - gubimo.
    Isti rezultat je bio i na poluvremenu protiv AFCU.
    Ajmo Plavi!!
  • r1oma
    1.5k
    Smanjili na 2:3, ajmo dečki!!!
  • dzg7
    229
    Koja utakmica,nevjerojatano
  • r1oma
    1.5k
    Uh kakva utakmica...prava ludnica! Čestitke dečkima na borbenosti i pobjedi :strong:
  • nkdz
    829
    kakva tekma!!!
    bravo dinamo, svaka jebena cast!
  • NORTE
    9k
    Bravo. Od 2:4 do 5:4. Srećom pa se ovo prenosi na Areni. Zamislite ovo pred navijačima. Mislim da možemo daleko.
  • Mr Blue
    3.3k
    Jebote, kakva tekma!!
  • deda
    27.5k
    Oš veliki ili mali Dinamo. Mora biti infarktno :joke:

    Bravo dečki :clap:
  • hmoody
    128
    Badrov na proljeće naš najbolji igrač.
    Baš velika razlika u odnosu na prvi dio sezone.

    Zaslužena pobjeda.

    Protiv Osijeka smo bez Kanjuha i Prgometa zbog žutih kartona.
  • Mr Blue
    3.3k
    Sigurno, u sve četiri utakmice u drugom dijelu, Badrov je uvjerljivo najviše pokazao. To samo znači da imamo još u rezervi..

    Protiv Osijeka znači više minuta za Mudronju i Mužara, bar bi tako rekao. Osijek je najlošija ekipa lige, što potvrđuje i ljestvica. Imaju onog neugodnog Brazilca, ali.. AFCU ih je potukao 6:2 jučer.. prije toga su prosuli vodstvo od dva razlike kući protiv Squarea u zadnjoj minuti.. prva naša tekma protiv njih je završila s izrazito netipičnih 0:0. Mislim da to moramo pobijediti kako god znamo i umijemo.

    Olmissum nam može pomoći ako pobijedi Novo Vrijeme u srijedu, tad smo na diobi drugog mjesta, iako Makarani imaju bolji omjer s nama. Ali dovoljno da im napravimo pritisak pa možda još negdje kiksaju.. samo da mi nastavimo pobjeđivati!
  • bezvangori
    174
    Imaju li kakve veze ovi "raniji" termini u udaljenijim mjestima veze sa samom organizacijom putovanja (da se ne ide prekasno doma i sl) ili je isključivo posljedica slobodnog termina dvorane domaćina?
  • Mr Blue
    3.3k
    Jedino ako su nam iz nekog razloga odlučili izaći u susret... ali koliko je meni poznato, organizacija utakmice ovisi isključivo o domaćinu... njihovim željama, dostupnosti dvorane i tako to. Još jedna bitna stavka oko utakmica petkom je što je TV termin petkom u 20h. Od 20h do 22h petkom se ne smiju streamati tekme, odnosno stream ti se ne smije poklapati s tim terminom. S obzirom da je tekma sutra u 18, domaćin je omogućio livestream iz dvorane. Sutra malo više o tekmi, ranijim susretima i svim ostalim detaljima...

    x9wogvvpjyksg66s.jpg
  • hmoody
    128
    S obzirom na izostanak Kanjuha i Prgometa očekujem sutra još veće preuzimanje odgovornosti Badrova.
    U kakvoj je formi, to se i očekuje od njega.

    Također, bit će zanimljivo vidjet tko će uskočit kao rezervni zadnji igrač jer Mužar ne može sam čitavu tekmu. Hoće li to bit Matija ili će to odigrat netko kome to nije primarna pozicija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.