• Stihl
    3k
    To!! Visio je gol u zraku. Ajmo sad do kraja samo jako i pobjeda je tu.
  • Gelipter
    3.5k
    Fantastičan gol, moralo je početi ulaziti. Daj mi samo pobjede!! :strong:
  • Stihl
    3k
    Ma toooooo!!!
  • r1oma
    1.5k
    Takooo jeeee
  • Stihl
    3k
    Uuuuuuuuu to te ja pitam! 4:2
  • Tom Hanks
    2.6k
    Odlicno decki :strong:
  • luftwaffe
    645
    Kakav kraj haha
  • Gelipter
    3.5k
    Svaka čast dečkima. Odlična utakmica. Napeto, borbeno i kaj je najbitnije efikasno. Na najbolji način obilježeno Plavo Valentinovo 2021. u ovim okolnostima!
  • hmoody
    128
    Bravo za ekipu, lijep povratak nakon 2 gola minusa.
    Čekijev prvi povratnički gol. Nadam se da sad ulazi u seriju.
  • Mr Blue
    3.4k
    Boom! Kakva tekma jučer... nakon dvije utakmice gdje smo igrali dosta dobro i na kraju izgubili i zadovoljili se s bodom, sinoć nešto lošija igra, ali zato sva tri boda u džepu.

    Moj dojam je da...

    Prvo poluvrijeme smo bili dosta indisponirani, puno neprisiljenih pogrešaka.. Herceg nas je čupao u par navrata svojim obranama, užasno je bitno imati takvog golmana na golu. Čak i ako ekipi ide slabije kao nas jučer, imaju tu sigurnost zbog dobrih obrana. Prgin lijep gol za smanjivanje zaostatka pred poluvrijeme je isto bio ključan trenutak utakmice. Protivnički igrač se odbio od njega i bacio na pod, ne znam što je mislio što će se dogoditi. Kontakt uopće nije bio jak koliko je on teatralno pao.

    U drugom poluvremenu neki drugačiji Dinamo. Nakon prvog gola za klub u prosincu, Badrov se puni samopouzdanjem i sve je bolji i eksplozivniji. Gol za 2-2 je bio show. Mora još poraditi na nekim defenzivnim zadacima, ali sve u svemu ide to dobro i vjerujem da će nam bit snažan adut u playoffu..

    Čekol jako puno griješio, pogotovo u prvom dijelu, ali u drugom se popravio, zajedno s cijelom ekipom. Prekrasan gol slabijom nogom za vodstvo 30 sek prije kraja. Užasno puno mu je značilo i baš se vidjelo. Nadam se da se sad napunio samopouzdanjem i da će igrat nešto rasterećenije.

    Prga mi je također bio odličan, s obzirom kako su ga protivnici pokrivali. Asistencija i gol, svaka čast.
    Od ostalih ne bih nikoga posebno izdvajao... Kanjuh standardno, a Novak se našao u dvije prilike, šteta što mu šut nijednom nije odsjeo kako treba. Čini mi se da ga je baš Matković dva puta pronašao lijepom loptom, tako da bi to mogla biti neka kombinacija iz drugog plana.

    Od protivnika se istaknuo Jukić s nekoliko obrana (i nekoliko kila manje u odnosu na prvu tekmu, lijepo je smršavio) i naravno Gotovac (kapetan, broj 10). Dobro su ga naši čuvali, ali frajer je klasa. Ne bi me začudilo da promijeni sredinu sljedeće sezone... Crnjac - najgluplji crveni karton u povijesti crvenih kartona. Lupa po zapisničkom stolu kao kakva primadona.

    Naš sljedeći protivnik je Crnica, u petak (19.2.) s početkom u 20:00. To je televizijski termin, tako da streama neće biti, već prijenos na Areni.

    Izvještaj s tekme je naravno na webu:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Crnjac - najgluplji crveni karton u povijesti crvenih kartona. Lupa po zapisničkom stolu kao kakva primadona.Mr Blue

    Uz gol Hercega, meni daleko najača stvar na tekmi jučer :lol:
  • Gelipter
    3.5k
    Doslovno sam imao osjećaj da je čovjek prolupao. Nakon lupanja po zapisničkom stolu ovaj koji je sjedio pored vjerojatno je razmišljao treba li odma zvati ludnicu ili će ga hitna proslijediti. Nakon tog "one man showa" golovi koji su uslijedili posebno su me obradovali.
  • Blaz
    352
    U 20 h prijenos tekme na areni 2.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.