• Mr Blue
    3.4k
    A Matija je uskočio u Dubrovniku, vjerujem da će slična kombinaciji biti i večeras u Osijeku, iako sam stava da će i netko drugi malo uskočiti u rotaciji. Iako, Mužar je spreman i nabrijan:

    Ako mislimo išta ozbiljno, ovu utakmicu moramo pobijediti. Osijek će se čupati jako, mi jesmo malo oslabljeni, ali ovo jednostavno moramo pobijediti da potvrdimo ove zadnje dvije pobjede.

    Statistika je svakako na našoj strani, s tim da je posljednji susret završio 0:0
    odguy576ttf8vpgx.jpg

    A dok čekamo tekmu, podsjetimo se i nekih od najboljih golova koje smo postigli protiv Osijeka:



    Stream utakmice će biti na Facebook stranici domaćina: Futsal klub Osijek
  • hmoody
    128
    Vezano za stream/ove kakva je situacija s time kod drugih klubova?
    Jel rade redovito streamove svojih tekmi ili su susreti s nama neka iznimka?
  • Mr Blue
    3.4k
    Bez lažne skromnosti, mogu reći da smo mi posljednjih godina postavili neke standarde po tom pitanju. Otkako je Olmissum u prvoj ligi, konkurencija se malo zaoštrila, ali to je super jer tjera i nas da budemo što inovativniji.

    Situacija je svakako bolja ove sezone nego ranijih, iako, recimo, ove sezone u Šibeniku ljudima nije palo na pamet da streamaju utakmicu protiv nas, niti su imali želju... Onda su naši volonteri uzeli mobitel i stativ i prenosili tekmu. Od tad, Crnica radi stream svake domaće utakmice. Osijek, koji valjda ima dobar marketing u svakom sportu, također radi stream svaku domaću tekmu. Većina klubova ove je sezone prenosila svoje domaće tekme, gotovo svaku. Zalomi se nekad da bude neki tehnički problem, ili da nemaju ljudstva pa ne bude prijenosa. Novo Vrijeme i AFCU se čak potrude dovući i komentatore na svaki stream.

    Jedini koji nikad valjda ne prenose su dečki iz Uspinjače, ali oni imaju neku svoju briju.

    Slobodnom procjenom, rekao bih da od pet utakmica svako kolo, barem 3, a nerijetko i 4 se radi live stream. Jedna je uvijek rezervirana za Arena Sport.

    Evo, ovo kolo recimo:
    Osijek - Dinamo (stream)
    Olmissum - Square (stream)*
    Vrgorac - AFCU (Arena)
    Uspinjača - Novo Vrijeme (nema)
    Crnica - Alumnus (stream)

    *Inače, da odmah sam sebe poklopim, jučer sam rekao da se u TV terminu ne može streamati, a ovi baš danas u 20h rade stream. Navodno postoji neka shema, neka odredba u pravilima koja to dopušta pod nekim uvjetima, i ako se dobije dozvola valjda od nekog nadležnog.
  • Mr Blue
    3.4k
    Dečki šalju pozdrave s puta, još malo i tamo smo!

    hw4n0fafcrdjw73m.jpg
  • nkdz
    829
    golcina za 1:1, Cekol
  • hmoody
    128
    Gubimo 2:1 na poluvremenu. Bezveze rekao bi. Pogotovo kod drugog gola gdje se lopta nekoliko puta odbijala, a nikak da ju izbacimo.


    Btw, jel vama valja stream? Meni od početka zastajkuje svakih nekoliko sekundi pa sam postepeno smanjivao rezoluciju do razine neprepoznatljivosti igrača. :D

    Al pred kraj i to je bilo loše.
    Brzina interneta mi je i više nego dobra.
  • r1oma
    1.5k
    Btw, jel vama valja stream? Meni od početka zastajkuje svakih nekoliko sekundi pa sam postepeno smanjivao rezoluciju do razine neprepoznatljivosti igračahmoody

    I kod mene isto svako malo prekine
  • nkdz
    829
    I meni povremeno šteka
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ajdeee, opet preokret
  • nkdz
    829
    Baaaaadrov
  • r1oma
    1.5k
    Ajmo Dinamoo
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nezz jel vama, meni stream cijelo vrijeme na 144p rezoluciji, znaci nit minutu nit sekundu a vala ni broj na igraču ne mozes vidjet, na trenutak zna biti dobi stari 360p ali ovo je pikselovano i tesko za gledat u pm.
  • r1oma
    1.5k
    Kaj je sa streamom?
  • hmoody
    128
    Primili 13 sekundi do kraja. Ali realan rezultat po svemu prikazanom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.