• Nolifer
    6.5k
    Samo da odem u taj Royal po onu pivu, e, sve bi dao za tu pivu prije tekme...
  • Baneki
    714
    Ivermectin. S tim lijekom se sve moglo prije završiti.
  • Bosna86
    11.5k
    To je lijek za šugu i životinje... Mislim da ima vise negativnih efekata nego pozitivnih

    Ja kada sam imao coronu, gutao sam paracetamol i poslije 3 dana sam riješio probleme... Moguće je da na nekim ljudima djeluje, ali za siru upotrebu nisam siguran
  • Nolifer
    6.5k
    Meni su dali prvi dan sumamed, pa me to spasilo, da ne ode na pluća, a već sam u prošlosti imao tešku obostranu upalu pluća, jer sam bio u teškom stanju, prije te korone, pa sam dva puta izbjego smrt. A za vrijeme korone sam imao 17 dana 39 temp, nikako nisam mogo spavat, apetit ništa, a kisik mi je bio na 60, tak da od lijekova sam koristil taj sumamed i čini mi se voltaren za sniženje temp i još neš, al se nemrem sjetit sad.. Tak da moram se cjepit kad dođem na red..

    Pa se nadam da će nas pustit na tribine više, jer puknut ću od ovog silnog iščekivanja oće neće... Sve već fali...

    Moguće je da na nekim ljudima djeluje, ali za siru upotrebu nisam siguranBosna86

    To sigurno, da, recimo za Sputnik sam čuo da je za one kaj imaju slab imunitet nije baš učinkovit, tak da bih se rađe cjepio sa Astrom ili Pfizerom...
  • Baneki
    714

    To je generički antioarazitski lijek koji se koristi i kod ljudi bez nekih većih nuspojava, a koji je jeftin i dostupan globalno.

    Za Covid pogledaj ove stranice koje kronološki bilježe sve studije u svijetu vezane uz koronu. Pogledaj učinkovitost kao profilakse i kao lijeka
    c19ivermectin.com
    ivmmeta.com

    Ili ovu od američke udruge liječnika koji ga promoviraju, posebno su zanimljiva ova životna iskustva onih kojima je pomogao (npr. glumac Louis Gosset Jr) i svjedočenje dr. Koryja u američkom kongresu
    covid19criticalcare.com
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nisam stručnjak, ali u Njemačkoj čitam u svakodnevnici da termini za cijepljenje ostaju neiskorišteni jer ljudi neće da se cijepe sa Astrazenecom.
  • SAS1987
    13.3k
    Astrazenecommarcio amoroso

    Zasto? Boje se neuspojava zbog Astrazeneca?

    Prati tko ozbilnije cjepiva, koja su zasad najsigurnija a koja manje?
  • flexXy
    1.9k
    Meni iskreno ovo sta Lauc prica nema logike al dobro on je vec par puta najavljivao kraj epidemije pa je masivno promasio. Po njemu je asimptomatski koronu proslo 35% gradana, i sad i da zelis cijepit tih 20% da imas imunitet krda, kak ces znat tko je imao a tko nije. Ziher nece testirat 4 milijuna ljudi na antitijela, bez obzira na sve morat ce procijepit 70% gradana a cjepiva i ovak kasne jer se moraju prvo isporucit amerima.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Zbog nuspojava. Jaka glavobolja se pojavljuje, temperatura itd. Astrazeneca je valjda predviđena samo za ljude ispod 65 godina. Medicinsko osoblje pruža poseban otpor, neće da se cijepe s tim cijepivom.
  • og1986
    2.9k
    Astrazeneca ima i slabu stopu učinkovitosti. Oko 60% samo.

    Za sada najsigurnije i najučinkovitije je cjepivo Pfizera.
  • Infinity
    15.2k
    Meni iskreno ovo sta Lauc prica nema logike al dobro on je vec par puta najavljivao kraj epidemije pa je masivno promasio. Po njemu je asimptomatski koronu proslo 35% gradana, i sad i da zelis cijepit tih 20% da imas imunitet krda, kak ces znat tko je imao a tko nije. Ziher nece testirat 4 milijuna ljudi na antitijela, bez obzira na sve morat ce procijepit 70% gradana a cjepiva i ovak kasne jer se moraju prvo isporucit amerima.flexXy

    Nisam strucnjak, nisam nesto ni upucen, al neki dan mi frendica kaze da su u skoli potpisivali tko zeli na cijepljenje, da je ona potpisala i da se zbog cijepljenja morala testirati na antitijela.

    Ne znam da li je to neki izoliran slucaj ili je praksa i potreba da se svi testiraju prvo na antitijela. Ona je imala antitijela i ne mora se cijepiti. Ako je ovo praksa svugdje u svijetu onda to da ce testirati cetiri milijuna ljudi ima smisla, tj. testirat ce dok ne dobiju 800.000, tj. 20% ljudi bez antitijela spremnih za cijepljenje.

    Ako ima netko upuceniji volio bih znati, jer sam imao koronu, spadam u rizicnu skupinu, a moram se sam prijaviti ukoliko zelim biti cijepljen. Nema mi smisla da se prijavljujem, testiram i zezam ljude ako ce me zbog antitijela skinuti.
  • The Undertaker
    3.9k
    Za sada se ne treba se testirati na antitijela prije cijepljenja. Možeš ako hoćeš viditi da li ti je cijepljenje trenutno potrebno.
  • The Undertaker
    3.9k
    I Pfizer i Moderna imaju nuspojave, posebno nakon druge doze. Mučnina, glavobolja, manja temperatura i bol u mišićima. Traje uglavnom jedan dan.
  • The Undertaker
    3.9k
    Astrazeneca ima i slabu stopu učinkovitosti. Oko 60% samoog1986
    Mislim da je točnije da ne znaju učinkovitost Astrzeneca za starije jer su imali premalo ispitanika te dobne grupe. Opet, sljedeće pitanje koje se postavlja je zašto su ih imali premalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.