• Nolifer
    6.5k
    Kaj je on promoviro?Majki2111

    bolje da šutim, da neko krivo neš ne shvati. nek na tome ostane :wink:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    po meni, uopće nije poanta u balaševiću, čovjeku pokoj vječni, taman da je najveći četnik (što nije bio), nekom su se njegove pjesme mogle sviđati. isto kao što netko može slušati (bubam) boru čorbu, a imati dijametralno suprotne stavove.

    poanta je u medijima, koji su debelo ideološki obojani i prenapumpavaju situaciju, hiperinflacijom članaka i "tko nas bre zavadi" tematikom. dao bi se kladiti da je netko od novinara stavio onu plahtu u ilici i od toga napisao članak.

    nedavno je preminuo rajko dujmić, nemjerljivo značajnija lličnost za hrvatsku glazbenu scenu, vjerojatno ni sami nismo svjesni količine vječnih hitova koje je napisao, a pompa nije bila kao sada. dojma sam da ni u srbiji to nema toliku pažnju.
  • Nino Bule
    11.3k
    mediji uvijek piskaraju gluposti, ali zalosna cinjenica je da je vecem broju hrvata balasevic relevantniji od dujmica. Razloge sve ne znam, dijelom sigurno sto je balasevic dugovjecniji i njegovi koncerti su punili dvorane redovno do pandemije. Danas u splitu,zadru i drugdje ljudi izlaze odat mu pocast, ocito nije samo medijsko pumpanje.
  • Mali dioničar
    14k
    Danas u splitu,zadru i drugdje ljudi izlaze odat mu pocast, ocito nije samo medijsko pumpanje.Nino Bule

    Bit će da je to do činjenice da je Balašević htio biti prihvaćen svuda pa je i furao tu melankoničnu “jadan ja” spiku s kojima se ljudi vole poistovjetiti.

    Dujmić je pak personifikacija Fosila koji eto zbog Košulje plave, Nebo se plavi, Kako je dobro i Sanje Doležal nikad neće biti prihvaćen dolje kao što mi prihvaćamo Olivera i Gibonnija.
  • Bosna86
    11.6k
    Mrzim ovakve rasprave jer su ukusi razliciti, ali ima i toga da Fosili ni u Zagrebu nisu u top5 po popularnosti, ima do toga da je Rajko bio notorni alkoholicar, obiteljski nasilnik i svasta nesto. Balasevic je uz Sobica i jos par nekih bendova sami vrh na nasem govornom podrucju,a Fosili su jbg razina ispod i to je po meni sva istina
  • Mali dioničar
    14k


    Ukusi su različiti, meni je hrpetina pjesama Fosila fenomenalna, a Balaševićeve su mi teška depra. Ono hoćeš se malo razveseliti pa si pustiš Protinu kći.

    Činjenica je da je Rajko imao problema. Kad bih zbog toga pljuvao njegove pjesme, ne bih u životu pogledao holivudski film s obzirom na životne navike tamošnjih glumaca, producenata, režisera. Ima ih koji su ženili poćerke pa su im filmovi svejedno remek-djela.
  • Bosna86
    11.6k
    Slažem se, samo pričamo o tome zašto jednog ispraćaju u tišini, a drugog na trgovima... To je bitan razlog
  • Dudu
    2.6k
    Ha, evo dovoljno što smo mi ovdje na malom forumu ispisali ovoliko stranica o kontroverzi Balaševića. A kad je Rajko umro, ne sjećam se da se pisalo išta, dovoljno govori valjda što je generelna presuda, bez podcjenjivanja Dujmića.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    uopće nije poanta nikakvo uspoređivanje, popular contest ili što već, ja govorim o medijskoj popraćenosti nečega. mediji mogu "izreklamirati" što god hoće - to je ogromna moć.

    primjerice, u današnjem vremenu epidemije mediji "sotoniziraju" svako okupljanje, skupi se 10 ljudi = corona party. šta ja znam, sprovod miroslava tuđmana = corona party. da dođe 100 ljudi na trening dinama pred uzvratnu tekmu s krasnodarom bilo bi opet - corona party i opće zgražanje.

    međutim, kad se ekipa okuplja da bi slušala balaševićeve pjesme = nije corona party i sve je divno, krasno i dirljivo te nije problem što vojko obersnel ne nosi masku pa kako jbte?
  • xavier
    11.1k
    Taj dio je istina. Kad se radi o nečemu što medijima nije po volji, onda je svaki put "korona party", a kad je nešto što je medijima pozitivno, onda koronu nitko ni ne spominje.
  • Nolifer
    6.5k
    a dođe 100 ljudi na trening dinama pred uzvratnu tekmu s krasnodarom bilo bi opetdb-izbjeglica

    ajmo, ko pred brugge, kao nekad! pa nek kmeće, kolko žele. ak mogu drugi, zašto nebi mogli i mi?

  • flexXy
    1.9k
    ! pa nek kmeće, kolko žele. ak mogu drugi, zašto nebi mogli i mi?bbbjura

    Evo bio sad po gradu malo, ak se na hnk dozvoli skup od par tisuca ljudi ne vidim razlog zas se nebi skupili pod istocnom tribinom ili tak nes. Cak i da puste na stadion bila bi manja sansa zaraze nego ovo sto sad dozvoljavaju po gradu.
  • Nolifer
    6.5k
    Tamo su skoro svaki vikend. Nitko ništa ne reagira, a da ne spominjem svinjac koji ostavljaju iza sebe.. Tak da to kaj kažeš @flexXy isto nebi vidio problem za nas..
  • InatiseSlavonijo
    459
    Pitanje, koliko su u Zagrebu cijene ljepljenja pločica, žbukanja i sl.zidarskih i keramičarskih radova? Nedavno sam renovirao kuću pa me zanima čisto usporedba cijena kod nas i u Zg.
  • SAS1987
    13.4k
    zašto nebi mogli i mi?bbbjura

    Želite da budete krivi i za covid epidemiju? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.