• marcio amoroso
    32.1k
    vatko sebe može prikazati kako god hoćeog1986

    Nisi shvatio uopće. Pročitaj knjigu ili knjige i proguglaj malo o njemu pa će ti neke stvari biti jasnije. Čovjek je bezbroj humanitarnih koncerata u Hrvatskoj radio, samo to je vrijedno divljenja, da ništa drugo nije uradio.
  • marcio amoroso
    32.1k
    jebo nas onaj koji nas je sa njima sestavio.SAS1987

    Sa kim?
  • deda
    27.7k
    Ljudi moji, svako ima svoje ukuse i kriterije, to su stvari o kojima se više manje ne raspravlja, inače ćete doći u sukob s drugim ljudima. Za mene je Đole legenda i definitivno jedan od 5 meni najvoljenijih pjesnika s područja bivše Juge. Najgluplje što mogu ja napraviti je da ga uspoređujem s nekim drugim pjesnicima i onda između njih stavljam znak veće ili manje. Ubio bih se doslovno kad bi to radio.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Nije @deda stvar ukusa. Ljudi stavljaju čovjeka u nešto sto nije bio. Prikazuju ga nacionalistom, a manji je nacionalista od svih nas ovdje.
  • deda
    27.7k
    Apsolutno Marcio
  • deda
    27.7k
    Ako je Đole nacionalista, onda su najbolji od nas ovdje Hitleri na treću potenciju.
  • marcio amoroso
    32.1k

    I samo se o tom radi. Da se nekome njegova muzika ne sviđa je jasno. To je najmanji problem.
  • Keyser Soze
    8.1k
    “Mene je lično, od svih onih scena iz Vukovara, koje su bile monstruozne, najviše uplašilo lice one časne sestre, koja je u celoj toj situaciji bila apsolutno bez emocija. Kod uhvaćenih USTAŠA, kod OSLOBODILACA, kod naroda koji izlazi iz podruma s jedne i s druge strane, svuda se videlo nešto ljudsko na facama – mržnja, radost, strah, histerija – sem na tim voštanim licima časnih sestara, koja su jedina odavala predumišljaj.”
    Veliki humanista i nadasve osećajan čovek Balašević o oslobođenju Vukovara od ustaša i časnih sestara (intervju za NIN, 6. 12. 1991. god.)

    Naletio na ovo na netu.
  • deda
    27.7k
    To što si naletio je upravo to, naletanje, izjava izvađena iz konteksta jednog zlog vremena, a da ne govorim da je NIN bio poznat po friziranju izjava. Tko god zna Đoleta i pratio ga je redovno, zna kakav je on bio čovjek. Pljuju ga isključivo ljudi koji o njemu pojma nemaju.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Pljuju ga isključivo ljudi koji o njemu pojma nemaju.deda

    Bingo, potpis.
  • Baneki
    717
    Bio je iskreni jugoslaven. To se vidi iz uvredljive pjesme o Slovencima, o izjavama o Hrvatima, Albancima. itd... Nije shvaćao da nisu svi Jugoslaveni i za jugoslaviju. Vrlo brzo je shvatio da je pogriješio s tom pjesmom i izjavama, pa i uzeo slovensko državljanstvo ali ne trebamo sad izbrisati sve što je bilo...Pjesme su mu bile OK, ne po mojem ukusu.
  • BlauDivision
    463
    Ako će ga se gledati kao umjetnika tu nema rasprave, ako će ga se promatrati kao osobu tu itekako ima rasprave.Da li je bio u zabludi, jest. Da li su trebali potoci krvi da progleda, jest.Da li je 1991 bio ratni huškaš, jest.Ružno zvuči jer ide u kategoriju sa razno raznima osobama ali činjenice su uvijek ispred osjećaja. Desetljeća totalitarne indoktrinacije su krive zbog toga.Da li je nakon 1991 sve radio iskreno ili samo zbog zarade,to nebi znao reći jer su jugosloveni prevrtljive biljke.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nikad mi nije sjeo Oliver, ne volim njegove pjesme, a Balaševića nikad niti jednu pjesmu nisam čuo, možda jesam, ali nisam zapamtio tako da ne znam niti jednuMajki2111

    Također.

    Za Balaševića sam čuo, ali da sam ljubitelj njegove glazbe ili nešto sl.ne.
  • Nolifer
    6.5k
    Nikad mi nije sjeo Oliver, ne volim njegove pjesme, a Balaševića nikad niti jednu pjesmu nisam čuo, možda jesam, ali nisam zapamtio tako da ne znam niti jednu
    — Majki2111

    Također.

    Za Balaševića sam čuo, ali da sam ljubitelj njegove glazbe ili nešto sl.ne.
    Navijač Dinama


    Upravo to. Potpis. Ni glazbe ni ostalog kaj je promoviro. Nekom se svidi, nekom ne i to e to. Slažem se... u mojoj familiji se cijenio on, tak da imam pojma o njemu, ali u nekim stvarima se ne slažem i nije mi ok.
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj je on promoviro?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.