• db-izbjeglica
    12.9k
    Koje pretjerivanje!
    Da papa umre ne bi bilo po 10 članaka istovremeno na portalima....
  • marcio amoroso
    32.5k

    Taj čovjek nikada u životu ništa nije izjavio sto bi i asociralo na nacionalizam.
    Pročitao sam i njegovu knjigu, Đole je veliki gospodin.
  • Baneki
    731
    Mi stariji pamtimo i pjesmu Laku noć Janezi, ali dobro - nije baš da mu je bila na repertoaru kasnije.
  • Neki tip
    19.4k
    Pročitao sam i njegovu knjigumarcio amoroso

    Koju od? :) Napisao ih je 5, natražio sam ih se kad ih za neki roćkas poklonih ženi.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ne znam iskreno naziv jer sam je čitao prije 20 godina, ali priča je o vremenu dok je trajao rat, tada je on radio na pumpi o Vojvodini.
    Ima jako zanimljivih anegdota.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Tri posleratna druga je knjiga @Neki tip sa Zapada
    Sestra ima bolje pamćenje :grin:
  • Dudu
    2.6k
    Da papa umre ne bi bilo po 10 članaka istovremeno na portalima....db-izbjeglica

    Za neke fanatične vjernike ovo će zvučati kao bogohuljenje, ali smatram da 90% Hrvata, među kojima sam i ja, o papi zna samo da je papa, da je iz Argentine, uzeo ime Francesco (iskreno nemam pojma koje mu je pravo ime i prezime, baš ću proguglat :rofl: ) i tu staje upućenost i zanimanje, osim dogme da je papa papa i mora se poštovat.

    S druge strane vjerujem da 70% smatra Đoleta umjetnikom i zna bar neku njegovu pjesmu :D
    A 10ak % obožava njegove tekstove.

    Pa meni je logično da dobije i više članaka. Kao što je Oliver kad je umro zaslužio 10 članaka svakih sat vremena, jer je ostavio dubok utjecaj i dojam na ljude.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    složit ćemo se da se ne slažemo! :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Uh onda sam manjina. Nikad mi nije sjeo Oliver, ne volim njegove pjesme, a Balaševića nikad niti jednu pjesmu nisam čuo, možda jesam, ali nisam zapamtio tako da ne znam niti jednu njegovu pjesmu. Čak više mi je bilo žao kad je umro Rajko Dujmić. Novi Fosili koji su mi najdraži od Ex-Yu glazbe plus odlične pjesme koje su njegove još. :grin:
  • Nolifer
    6.7k
    Taj čovjek nikada u životu ništa nije izjavio sto bi i asociralo na nacionalizam.
    Pročitao sam i njegovu knjigu, Đole je veliki gospodin.
    marcio amoroso

    Kad sam vidio tu izjavu, to me zasmetalo, pa nemreš mi za Zagreb to reći, za talog u Zagrebu... Meni nije sjeo, ne mrzim nikog, al ga ni ne volim, tak da o ukusima se ne raspravlja, sam velim kaj sam čito. Da nije to reko, nebi reagiro ništa...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Sinoc ispred Name zapalili lampaše i na ćirilici napisali "bećarac", meni je to debilana iskreno.
  • SAS1987
    13.5k
    Taj čovjek nikada u životu ništa nije izjavio sto bi i asociralo na nacionalizam.marcio amoroso

    A cuj, nama slovencima kazao da smo gori od nacista. A poslije uzeo nasu državljanstvo :smile:
  • og1986
    2.9k
    Kako sam jedan od mlađih ovdje. Meni je ovo isto glupost. Ne možeš otvoriti novine više bez da iskače ko pašteta.
    Niti čuo za pjesme, a lik prikriveni nacionalist. To kaj ljudi rade u hrv zbog njega je žešća hipnoza čini se.
  • SAS1987
    13.5k
    Jedino sto se slažem.. jebo nas onaj koji nas je sa njima sestavio.

    Laku noć braćo Janezi
    Shvatam vas, sve su to geni
    Mame vas habsburški kavezi
    Neko je rođen da seni

    Malo ste plebiscirali
    Pre tog ste puno rovarili
    Tovariši, dugo ste svirali
    Dok se niste natovarili

    Ajte vi, braćo Slovenci,
    Nemojte s tim da se šalite
    Samo vas čekaju Nemci
    Samo im vi još falite

    Kvarni ste, jadna vam majka,
    Nismo iz istog filma
    I dečki iz trećeg rajha
    Za vas su GG firma

    Ne kunem, ne kunem i ne pretim
    Sve ovo smatrajte šalom
    Ja neću da vas se setim
    Ni kad budem gledao slalom

    Na nama svako ućari
    I vi ste tako odlučili
    Laku noć braćo smučari
    Dobro ste mi se smučili

    Želim vam mir i spokojstvo
    I slavu vašoj zastavi
    Bilo je zadovoljstvo
    Jebo nas ko nas sastavi
  • og1986
    2.9k
    Pročitao sam i njegovu knjigu, Đole je veliki gospodin.marcio amoroso

    Pa u knjizi svatko sebe može prikazati kako god hoće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.