• BBB Sibenik
    4k
    Koliko je stari profil(ugaseni) od zone na IG ima pratitelja?! Znan da je bija poprilicno velik broj.
  • deda
    27.7k
    12 keka
  • Neki tip
    19.1k
    Popi.dim kad vidim da mi se bolda tema jer ima neš novo pa otvorim, kad li - "ajmo Dinamoo", "sutra je tekma" ili "kad će stadion".

    Trebalo bi uvesti kaznene bodove koji vode prema baniranju za (pre)kratke upise. :joke:

    Deda ima imunitet, em kao moderator, em stoga što su mu kratki i efektni postovi zaštitni znak (ne mislim na ovaj gore, nego generalno).

    Za.ebavam se naravno, ali bio bi red da imam što pročitat makar onoliko koliko traje boravak svakog normalnog čovjeka na mjestu samoće i kontemplacije. :smile: :mask:
  • SAS1987
    13.4k
    bolda tema jer ima neš novo pa otvorimNeki tip sa Zapada

    Uvjek kada netko komentira u topic Zdravko Mamić se ponadam da ga osudilo. Ili osjecki ili božji sud
  • Dino
    2.2k
    Decki, jel neko zna di bi se mogla kupit plejka 5, al da nije sad sest hiljada prek njuskala. Di god gledam rasprodano. Jel moguce da su sve prodali kaj se proizvelo?
  • BBB Sibenik
    4k
    Moguce je, jer nisu dovoljno proizveli kolika je potraznja. Nova tura u Europu dolazi pocetkom treceg mjeseca.
  • Dino
    2.2k

    Naci brzo bu dosla nova runda. Bas nekaj gledam i po stranim stranicama, tipa za narucit prek interneta, ni u americi cak nema
  • BBB Sibenik
    4k
    Dada dolazi ti sad, a gle u nas je sve kupljeno sta je doslo u RH. Probaj se predbiljezit negdi npr. Sancta Domenica prek njih za ovu turu novu!
  • Dino
    2.2k

    E taj sam vidio, al kad se preracuna cijena i jos uzme shipping u obzir ispadne isto ko i od preprodavaca.


    Ima mogucnost narudzbe cini mi se, tak nekaj bum onda

    Hvala obojici!
  • Nolifer
    6.5k
    Decki, jel neko zna di bi se mogla kupit plejka 5, al da nije sad sest hiljada prek njuskala. Di god gledam rasprodano. Jel moguce da su sve prodali kaj se proizvelo?Dino

    Ovakva ti je situacija, u trgovini brijem od sante domenice, možeš prednaručit, sa time još da moraš dat unaprijed kaparu 500kn, a poslije bi imao kao neki popust...

    https://ffa.hr/vijesti/otvorene-su-dodatne-ps5-prednarudzbe-ali-samo-u-trgovinama/56720/

    Ja osobno bih se strpio još, da isprave sve bugove koji su sada, pa bih uzeo neki slim ako bude bio u opticaju
  • Nolifer
    6.5k
    zanimljiv razgovor sa poznatim brkom na podcastu

    nogometni podcast
  • Nolifer
    6.5k
    baš sam đirić sa bikeom išo sad napravit po gradu i opet se mlađarija okuplja ispred hnk, a mi nemremo navijati na tribini. nije fer više...
  • Dino
    2.2k

    Je, gledal sam bas. Budem pricekal da vidim kaj buju imali u ponudi kad stigne nova tura. Hvala ti :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    A koja scena sad. Predobro. Znači kupovao sam sol za perilicu za suđe i nisam imao kunu sitno nego dvije i dam tako i kažem: “Imam ovako, 2 kune.”. I cura na blagajni je prihvatila i onda mi je vratila 2 puta po 5 i jednom po jednu kunu i tom trenutku pita: “Jel može ovako?” Ja odgovorim: “Da, medeki su mi najdraži.” I cura se baš zahihotala i uzvratila: “I meni isto.” Predobra i sitna scena haha baš uljepša dan :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.