• Stihl
    3k
    Jebo ih tamnoplavi dres
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ne znam jel netko stavljao ove dresove. Autor se zove Mate Banovac, čovjek voli dizajnirati na temu nogometa.

    8wxksadgkjh53x9m.jpeg
    gvgl5kb3d8ufu9op.jpeg
  • Dino
    2.1k
    Uhh ova dva donja su ziva loodnica...
  • marcio amoroso
    31.4k

    Jesu bome, meni su isto top.
  • Eduardo
    16.8k
    mislim da prvi nismo vidjeli (bar na Zoni) dok su ova dva čini mi se bili postavljeni. Svakako ih je lijepo opet vidjeti jer su stvarno odlični. Ovaj bijeli bi bio melem za sve rane nanesene onim narančastim svetogrđem (kak bi Kumerle rekao) i ostalim sranjima kojima nas maltretiraju godinama, bar što se tiče gostujuće garniture dresova.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Potaknut objavom našeg plakata za današnju utakmicu...

    uxbiuh2yf7itd2vj.jpeg

    ...koji me podsjetio na dres Rivera, kaj mislite o ideju da se rade treći dresovi svake sezone na temu nekog kluba, a u Dinamovoj boji. Primjerice dres River (recimo svjetloplavi sa tamno plavom dijagonalnom crtom)...

    j8l9rqconmgsq7n9.jpeg

    Pa recimo iduće godine tema Boca, svjetloplavi sa tamnom plavom horizontalnom crtom...

    qcso33gxqxz4dhrf.jpeg

    Pa recimo dres tema Ajax gdje je njima bijelo, nama ili bijelo ili svjetloplavo, gdje je njima crveno nama tamnoplavo...

    5fvtx8kc9en1vw2p.jpeg


    Nemam pojma o dizajniranju, a Cavalera se ne javlja pa sam to sve malo ovak nabacao, nadam se da je razumljivo.

    Ili je Dinamo jednostavno prevelik klub da bi radio treći dres na temu dizajna drugih klubova...?
  • xavier
    11k
    Ili je Dinamo jednostavno prevelik klub da bi radio treći dres na temu dizajna drugih klubova...?Mali dioničar

    Moram priznati da po meni ni puno manji klubovi od Dinama ne bi trebali raditi treće dresove ne temu drugih klubova...no razumijem da netko misli drugačije.
  • NORTE
    8.4k
    Ili je Dinamo jednostavno prevelik klub da bi radio treći dres na temu dizajna drugih klubova...?Mali dioničar

    Možemo mi bolje od kopiranja zaštitnih znakova drugih klubova. Dinamo je u svojoj povijesti imao jako lijepih dresova pa ne vidim razlog zašto se ugledati na druge.
  • Infinity
    14.9k
    Ili je Dinamo jednostavno prevelik klub da bi radio treći dres na temu dizajna drugih klubova...?Mali dioničar

    Rekao bih da je ovo, mada se meni osobno svidjaju neki dizajni i rado bi ih vidio da to nisu dresovi drugih klubova. Ima tu svega u katalogu i moglo bi se probrati. Ne mora to biti po uzoru na nekoga, samo eto da bude malo neobicno, da nije jednostavan i jednobojan.

    Ovaj Ajaxa i Boce mi se svidja, Riverov mi je odbojan, mada ne zbog samog Rivera :rofl:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Malo je off, ali je meni osobno dres Boce čista perverzija.
  • xavier
    11k
    ali je meni osobno dres Boce čista perverzija.marcio amoroso

    I meni je odličan, ali prvenstveno zbog ove kombinacije boja. Zamisli isti takav recimo crveno bijeli i odmah je teški prosjek ili čak ispod toga.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ja bi volio vidjeti "sve plavi" dres dinama.
    ako me razumijete, dres-plavi, logo proizvođača plavi (reljefno), grb kluba plavi (reljefno).
    nešto poput čelskija dolje, samo i da grb bude - plavi.
    i tako sve - šorcevi, štucne - sve plavo, možda samo mala razlika u nijansi relefnih elemenata.
    jedino bi brojevi mogli biti druge boje, a čak i prezime igrača - plavo

    Chelsea-50-Year-FA-Cup-Anniversary-Football-Shirt.jpg
  • marcio amoroso
    31.4k

    Da, ništa posebno nebi bio.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Jako dobra ideja, priznajem.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Uf, ovo je bilo ekspeditivno jednoglasno. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.