• xavier
    11.1k
    ja bi volio vidjeti "sve plavi" dres dinama.db-izbjeglica

    I ja bih volio da je dres skroz plavi, ali grb mora biti normalan i mora biti par detaljčića u drugoj boji jer je onda ipak sve skupa efektinije.

    Meni ovo ne izgleda kao dres.

    grb kluba plavi (reljefno)db-izbjeglica

    Sad ćeš čuti svoje jer su ljudi ovdje generalno jako protiv takvog grba :smile:
  • Mali dioničar
    14k
    , grb kluba plavi (reljefno).db-izbjeglica

    Na ovaj dres bi dobro išlo samo “d”.
  • Mali dioničar
    14k
    Sad ćeš čuti svoje jer su ljudi ovdje generalno jako protiv takvog grba :smile:xavier

    Ok, generalno jesam protiv takvog grba. Kod recimo Juventusa ne smeta koju god boju staviš na njihov “grb”, ali kod Dinama ili Barcelone se točno zna što boje predstavljaju.

    Specijalno mi je smiješno kad na istoj utakmici golman ima pravi grb, a ostatak momčadi u negativu. Vrlo vjerojatna situacija danas.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    samo slovo "d" još i bolje, čak može biti i povećih dimenzija :love:
  • xavier
    11.1k
    Specijalno mi je smiješno kad na istoj utakmici golman ima pravi grb, a ostatak momčadi u negativu.Mali dioničar

    Da, to stvarno nema smisla.

    Mislim meni takav jednobojni grb inače nije nešto "najgore na svijetu", ali ne sviđa mi se baš.
  • Stihl
    3k
    Ma ko nekad(evo npr.1971.,1981., 1982.). Plavi dres i original grb na prsima i to je to, nikakve druge egzibicije.
  • SAS1987
    13.2k
    Po meni bi treća garnitura trebala biti od Građanskog :smile:
  • deda
    27.5k
    Gore svjetloplavo, crne gaće i svjetloplave čarape. To bi bila moja varijanta
  • Infinity
    15.2k
    Ma trecu garnituru treba uvijek 'izmisljati'. To treba biti dres koji ce se prodati u velikoj kolicini i koji ce dosta sluziti u marketinske svrhe. Gradjanski, grb samo malo 'd' i slicno, pa i neke novine. Namjenu nek ima u kupu recimo.
  • Nolifer
    6.4k
    Nije loš prijedlog, al ja bi recimo da stave onaj iz 80' sa retro Adidas znakom, vrlo jednostavan dres, a moćan. I Dinamo bi imao ''svoje ja'', a ne da se mora prilagođavat drugima... Kaj se treće tiče slažem se da treba nešto unikatno bit, al bez rastapanja grba, grb mora bit original

    pr2rzuwlhg3oaf90.png
    wmrdlfahetc8omm3.jpg
  • Mulec86
    389
    Mene više od detalja na dresovima smeta detalj na rukavu. Odnosno kapetanska traka. Dinamo ove godine, a mislim da još od Pume nema kapetansku traku s hrvatskom trobojnicom i grbom, a to smo čak furali i u šugoslaviji. Nevjerovatno da takvu tradiciju lagano odbacimo.
  • Infinity
    15.2k
    Do 17/18 se nosila traka s trobojnicom, a od 18/19 ova koja se i sad koristi i koja se meni osobno jako svidja.
  • Mali dioničar
    14k
    Bilo bi ok da je ova traka za HNL, a crvenbijeliplavi europska.
  • Infinity
    15.2k
    Za Europu se koristi traka s UEFA-inim obiljezjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.