• Guinness
    1.9k
    Najvažniji dio dresa je ovo. Potpuno sekundarno kako izgledaMali Zeus

    Naglasak je tu na čemu točno; ispravnom grbu ili općenito da je svaki Dinamov dres lijep po tebi, ne razumijem?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Naglasak je tu na čemu točno; ispravnom grbu ili općenito da je svaki Dinamov dres lijep po tebi, ne razumijem?Guinness

    Svaki je lijep kad ima dinamov grb.
  • Kwedi
    3.8k
    l0rtduynopov6pin.jpeg
    Na stranu izlijevi patetike, primjerice ovaj dres je više za prometnu signalizaciju Hrvatskih cesta.


    Doza kritike dovodi do kvalitete. Inače možemo na rezervni dres Uniteda nalijepiti grb Dinama i reći kak je lijepo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Prejeben dres, efektan.
  • xavier
    11.1k


    Ovaj dres je tebi ružniji od onog narančastog s "tregerima"? Meni je ono totalno katastrofa. Ovaj mi nije nešto posebno lijep, ali nije ni pretjerano ružan za drugi dres.
  • Kwedi
    3.8k
    Svi su mi rezervni ružni izuzev onog žutog s crtama. I europski više manje niti jedan nije po mom ćeifu.

    Neprirodno forsiranje ACAB (all colors are beutiful) iako je jedini logični rezervni dres bijeli.

    Kad se zada okvir, onda može na nekaj ličiti
  • xavier
    11.1k


    Ja sam prvi za to da je drugi dres bijeli. Nisam ni rekao da bi trebao biti ovakav nego da mi "ovaj nije nešto posebno ružan za rezervni dres".
  • NORTE
    8.9k
    onog žutog s crtamaKwedi

    Podsjeća me na rešetke :smile: Meni nema veze s Dinamom, da su debele linije onda da.
  • Mali Zeus
    9.3k
    i285415639400113880._szw1280h1280_.jpg

    Nema do ovog rezervnog.
  • NORTE
    8.9k
    Onaj bijeli "Bošnjakov" meni bolji.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nema do ovog rezervnog.Mali Zeus

    Tako je
  • Eduardo
    17.2k
    Mislim da su i komentari na zoni i društvenim mrežama kluba utjecali na to se Uefina natjecanja opet igraju u plavom dresu.NORTE

    Nisam pratio društvene mreže, ali valjda 99% Zonaša je zazivalo tu promjenu. Ako smo i malo pridonijeli da se situacija okrene u korist domaće garniture, drago mi je. Još kad bi se zauvijek riješili tog crnog dresa i umjesto njega dobili neko retro izdanje, uz povratak bijele gostujuće garniture to bi bilo savršeno.
  • Građanski1911
    326
    Trebalo im je 13 godina da to skuže
  • NORTE
    8.9k
    Trebalo im je 13 godina da to skužeGrađanski1911

    Sve je počelo dolaskom Diadore za dobavljača! Pa su Puma i adidas samo nastavili s bojama koje su Diadora i Mamićeva uprava uveli. Zona je ovo objavila fejsu danas kao najavu za tekmu u Koprivnici danas. 5 slika s različitih utakmica kod Slavena. Koja višegodišnja tragedija i sramota za Dinamo...13 godina!28g9gc6pl1c9ep0h.jpg
  • NORTE
    8.9k
    3 pobjede bez primljenog gola u skupini EL zaredom, sve igrane u plavom dresu i bijelim hlačicama. Cilj danas je bio ne primit gol. Izašli u tamnoplavom dresu i primili gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.