• deda
    26.3k
    Ja zato i podržavam ideju ako ikad članovi dođu u poziciju odlučivanja tj. biranja da se odluči o svim takvim dvojbenim stvarima. Osobno ću poštovati volju navijača, sviđala mi se ili ne. Ako navijači kažu da ne žele G u nazivu kluba ok, ako kažu da je ovaj klub osnovan 45. ok, ako kažu da treba privatizacija ok, ako kažu da 1č 1g ok.
  • Neki tip
    18.3k
    Ja zato i podržavam ideju ako ikad članovi dođu u poziciju odlučivanja tj. biranja da se odluči o svim takvim dvojbenim stvarima. Osobno ću poštovati volju navijača, sviđala mi se ili ne. Ako navijači kažu da ne žele G u nazivu kluba ok, ako kažu da je ovaj klub osnovan 45. ok, ako kažu da treba privatizacija ok, ako kažu da 1č 1g ok.deda

    Slažem se.

    @xavier, teško je možda definirati "navijača Dinama", ali člana i nije baš. Nitko nikad neće ni pitati tog nedefiniranog navijača, ali člana valjda hoće.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Teško je definirati, ali će se to lako iskristalizirati.
    Valjda je normalno da pravo glasa imaju samo članovi, a
    isto tako je normalno da se ti koji onako usput prate nogomet i navijaju za Dinamo jer im je to ok neće učlaniti da bi glasali o takvim stvarima.
  • xavier
    11k
    ali člana i nije bašNeki tip sa Zapada

    Ma jasno. Samo ljudi moraju shvatiti da je jedno imati mišljenje o nečemu, a sasvim nešto drugo provesti to u djelo na način da izađeš na izbore i odlučuješ o nečemu. Bojim se da će se neki ljudi jako razočarati jednom kad dođemo u priliku glasati o nečemu pa kad shvate da to zanima jako mali postotak članova.

    Inače, ovo moje nije ni išlo u tom smjeru jer teško da će tako nešto uskoro doći na red. Pisali ste o tome što "navijači Dinama" misle pa samo kažem da to jako ovisi o tome kako definirate tog "navijača".
  • xavier
    11k


    Jasno, ali odgovorio sam Nekom tipu sa zapada.

    Pisali smo o tome što "navijači Dinama" misle...kad i ako bude glasanje, onda naravno da bi glasali članovi.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ja sam siguran da je većina navijača danas protiv G kao što bi većina 91. prihvatila da se klub jednostavno nazvao Gradjanski.

    Čisto za potrebe rasprave stavljam da je tema bila na stolu 2001. i da je to djelo nekog Kramera ili tak nekoga, a ne Mamića jer njega u principu ne zanimaju stvari koje ne stavljaju lovu direkt u džep.

    a4wht74cz9sjtjv4.jpeg
  • deda
    26.3k
    Npr. postoji jedno pitanje na koje je sad već teško dati odgovor. Kada su navijači Dinama počeli izvikivati ime kluba na tribini? Po onom sto sam ja pročitao tek krajem 60-ih ili početkom 70-ih. Volio bi da netko nađe ili obhavi audio
  • db-izbjeglica
    11.8k

    apsolutno!
    međutim, jedna stvar je poštivati odluku, a druga stvar je slagati se ili ne slagati se s njom.
    što se mene tiče, apsolutno je svejedno hoće li biti ili neće biti famoznog "G". čista kozmetika, rang odluke koje će boje biti rezervni dres. također, smatram da o takvim stvarima i trebaju odlučivati navijači, članovi, kako god.

    ozbiljne stvari ipak treba prepustiti ozbiljnim ljudima, a ne nakupini ljudi, makar i ja bio među tim ljudima.
    valjda imam pravo reći kako smatram da je svaki "narodni", "javni", "socijalistički" model - loš put.
  • deda
    26.3k
    Ja sam apsolutno za privatizaciju, ali velim poštovao bi svaku odluku koju bi donijeli članovi kluba ako bi im se dala prilika za tako nešto. Što iskreno sumnjam da će se dogoditi.
  • deda
    26.3k
    Mario Musa po treći put se vraća u Lokomotivu. Ovaj put iz Nk Without club :rofl:
  • Eduardo
    16.8k
    MEĐUNARODNI centar za sportske studije (CIES) objavio je svoju projekciju kako bi na kraju sezone mogle izgledati ljestvice europskih nogometnih liga među kojima je i HNL.

    Analiza je odrađena na osnovu statističkih parametara na utakmicama među kojima su udarci na gol, efikasnost, posjed lopte i slično.

    g5pbm5zj4ymr03x9.png
  • Dino
    2.1k
    Meni je daleko gore to kaj u imenu kluba ne stoji Zagreb, vec je samo GNK Dinamo. Ko da je u pitanju neka sportska firma, a ne klub koji je simbol Grada.
  • Infinity
    14.9k
    Mnogi klubovi nemaju naziv grada u imenu. Nista neobicno. Meni je osobno OK imati naziv grada u imenu kluba, al recimo da ne volim kad klub nosi samo ime grada kao npr. Stuttgart ili NK Zagreb.
  • Bosna86
    11.1k
    Gyurcso u Osijeku iz Hajduka
  • deda
    26.3k
    Kačaniklić potpisao za tovare. Raskinuo ugovor s Hammarbyem i došao džabe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.