• marcio amoroso
    31.9k
    Ja se ne sjećam da se nekad desilo da se u zimskom prelaznom roku svi veliki klubovi pojačaju.

    Dinamo: Ristovski, Čabraja
    Osijek: Miloš, Cheberko, Brlek, Santini, Gyurcso
    Hajduk: Fossatti, Kacaniklic
    Rijeka: Drmic, Jurišić, Vukčević
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    I ne samo to nego su i prilično dobra pojačanja dovedena.
  • deda
    27.5k
    U jednoj sezoni u HNL su došli Santini, Papadoupolous, Drmić, Ristovski. Druge neću nabrajati, ali ih je čudo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Da, jako dobri igrači. Ponavljamo se, ali HNL stvarno izrasta u jako dobru ligu.
  • reziser
    6.2k
    veliki klubovi pojačajumarcio amoroso

    po imenima su se pojačali, ali to treba pokazat na terenu

    uglavnom HNl je sve bolji i trazeniji, još da nam je bolja infrastruktura, veća kultura odlazaka na utakmice, bila bi super
    ovako ispada ispodprosječna
  • marcio amoroso
    31.9k
    još da nam je bolja infrastruktura,reziser

    Ovo je veliki problem. Ne znam koliko je koštala Rujevica, ali još nekoliko Rujevica za Šibenik, Varaždin, Koprivnicu, Zagreb, Zaprešić, Goricu i Vinkovce bi bilo super. Dinamu nešto veće,
    Rijeka ima, Osijek gradi, Drosina je ok. Poljud isto može proći.
  • Mali dioničar
    14k
    Goricumarcio amoroso

    Gorica je navodno htjela graditi, ali sad je vjerojatno zapelo s Barišićem, vidjet ćemo nakon svibnja.

    To uopće nije nogometni nego atletski stadion, a tamo ima toliko mjesta da se bez pola muke mogu graditi tribine do terena. Jedino financijska konstrukcija je upitna, ali infrastrukturno najlakši stadion za napraviti. I bilo bi dobro ga hermetički zatvoriti i zbog akustike i zbog vjetra koji nije rijetkost.
  • reziser
    6.2k
    Gorica je navodno htjela graditiMali dioničar

    koliko znam i Sesvete, ali kod nas sve u Zagrebu stoji... fali pečat :vomit:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jel znaš koliko je koštala Rujevica?
  • reziser
    6.2k
    Međunarodni centar za sportske studije,CIES prognozira kako će Dinamo na kraju osvojiti ligu sa 78 bodova i da će imati pet bodova više od Osijeka. Na trećem mjestu završila im je Rijeka koja bi trebala imati 67 bodova, dok je na četvrtom Gorica s 58 bodova. Peto mjesto pripada Hajduku koji će prema CIES-u skupiti 49 bodova, a tvrde kako će na posljednjem mjestu ove sezone ipak završiti Lokomotiva, momčad koja je prošle sezone bila druga u prvenstvu i igrala kvalifikacije Lige prvaka.
  • marcio amoroso
    31.9k
    će imati pet bodova više od Osijeka.reziser

    Ja gubim ručak u Batku ako netko bude na manje od 15 bodova do Dinama. Nadam se da griješe ti tvoji :cool:
  • SAS1987
    13.2k
    Rujevica za Šibenik, Varaždin, Koprivnicu, Zagreb, Zaprešić, Goricu i Vinkovcemarcio amoroso

    Niti im ne treba Rujevica, treba im moderni i kompaktni stadioni kapacitete 4500 - 5500 poput onoga u Dugopolju. Veci realno ne trebaju a i vise ce biti ljudi na manjem stadionu

    Stadion u Dugopolju je kostao oko 10 milijuna €.

    Rujevica je prema stadiumdb kostala 23 milijuna €.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Stadion u Dugopolju je kostao oko 10 milijuna €SAS1987

    Eto, još bolje onda. :ok:
  • reziser
    6.2k
    Ja gubim ručak u Batku ako netko bude na manje od 15 bodova do Dinama.marcio amoroso

    ja sam svjedok i očekujem poziv u batak :joke:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Haha, nema frke. U Milanu smo se promašili, valjda u Zagrebu nećemo :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.