• bezvangori
    174
    Nadam se da je kvaliteta podnošljiva.nq8bctaufil5l3es.jpg
    9nh24ah5ene6616g.jpg
  • Mali dioničar
    14k


    Je, hvala ti, dobar intervju.
  • marcio amoroso
    32k
    Moram priznati da sam oduševljen sa Šifom, lik baš odiše sigurnošću i veliko je pojačanje za Šibenik.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ovaj komentator na Areni mi ima full sličan glas ko Toplak haha
  • cron1ck
    1.5k
    Sad od kako se pokrenula ta prica oko dolaska Bulata, malo sam ga sad vise pratio protiv Varaždina i po meni odlican igrac, volio bi ga vidjeti u Dinamu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    t2gz50v6hw9nv1ng.jpg
    Šibenčani.. majice :eyes: :eyes: :eyes:
  • marcio amoroso
    32k
    Koliko je ovaj HNL narastao vidiš na golmanima. Ovaj Filipović iz Belupa je odličan golman, Lučić iz Istre također.
    Općenito su svi golmani osim Santinija jako dobri.
    Čak i rezervni su dobri. Rezervni golmani su npr. Zagorac, Ježina, Prskalo, Banić, Posavec itd.
  • deda
    27.7k
    Mali Krizmanić prvi igrač kojeg Gorica izbacuje iz omladinskog pogona.
  • deda
    27.7k
    Kiki jednostavno zna zabit :clap:
  • Neki tip
    19.1k
    Zanimljivo je to s Lovrićem..

    Ne pamtim igrača toliko dominantnog u HNL-u u nekom drugom klubu, a da je bio manje poželjan u Dinamovom navijačkom puku.. (Caktaš i Andrijašević su drugačije priče).

    Svi se slažemo da je odličan, a ne sjećam se nijednog upisa kojim se zagovara njegov dolazak. Mane kao igrača su mu općepoznate, no nisam siguran da bismo oduvijek te mane imali u vidu.

    Evo jedne teze/pitanja (ne mora biti točna).. je li i nas navijače (u širem smislu) na neki način odgojio uspjeh Bjeličina nogometa u Dinamu?

    Zagreb je uvijek volio španere.. opraštao bi im koješta. A onaj tko ne zna igrat, valjda je samo u Realu više ismijavan. Češće i više nego onaj kojem se ne da, koji ne želi..

    E, sad, možda se varam, ali čini mi se kao da više nego ikad prije i mi, baš kao Bjelica, pažnju obraćamo i na karakter, pristup, obranu..
  • deda
    27.7k
    Ja bih rekao da je najveći razlog ipak to što na toj poziciji imamo boljeg igrača.
  • Neki tip
    19.1k
    Imamo, ali ne bih se složio da je to razlog. Rijetko je u jednadžbi bio Oršić.. Lovriću se puno toga spomenulo prije igrača ispred kojeg sigurno ne može.
  • flexXy
    1.9k
    Meni se Lovric nikako ne svida, uvijek sam volio karakterne igrace koji imaju pristup da se zalazu na terenu i daju sve od sebe. Kada vidis Lovrica kako suigracima psuje Boga ili kako se ponasa kad ga trener vadi iz igre, imam dojam da sam dosao gledati neku nizeligasku utakmicu. Takav igrac nam ne treba pa makar bio najbolji igrac u ligi.
  • Neki tip
    19.1k
    ma dobrim dijelom se slažem.. umjerenije bih to rekao, ali suština je tu.

    I potvrđuje dio moje teze.. da nema veze s Oršićem, nego baš Lovrićem i njegovim felerima.

    Ali to već znamo.. od toga sam krenuo.

    Pitanje je - bi li i prije 3 godine većina tako zborila?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.