• Infinity
    15.2k
    U krajnjem slucaju im se zahvaliti i reci da se slobodno jave na ljeto.
  • Beowulf112
    301
    Ma nije sve u zaradi.Trenutno imamo ekipu koju netreba rasturat.
  • Krizy
    35.6k
    Prenose tovari+
  • deda
    27.7k
    Špikić može jednako dobro igrat oba krila. To mu je velika forca
  • Bosna86
    11.6k
    Neki dan smo privatno računali da će Olmov transfer vjerovatno preci 30 milja... Trenutno je na 23 (ulazak u lp, nastupi, 20% od razlike) tako da je to ipak puno vise od Majera... Problem je sto nam je on koncepcijski postao glavni igrač, pogotovo kada nam se ekipe brane
  • thomas22
    256
    Mozda mi je promaklo ali ne sjecam se da se bulat iz sibenika spominjal ovdje!? Mali je avion za stefulje, spikice, cabraje i sl., stvarno igra decko odlicno sezonu.
    I ne spominje ga ni bjelica, ni rijeka, bas cudno!
  • Plavko39
    34
    Tata mu je sportski u Šibeniku i valjda ima prevelike zahtjeve.
  • thomas22
    256
    Plavko39 znam za to, a mozda je mali vec zakaparen od nekog pa ga se ne spominje. Meni se mali bas sviđa, igra ko zmaj
  • Plavko39
    34
    Čitao sam da je sve bilo dogovoreno sa Barcelonom, ali je propalo pojavom korone.
  • Beowulf112
    301
    Jos jedan sto srlja da ide van sa 19 godina u top klub
    .Nece to dobro zavrsiti
  • immerwieder
    1.2k
    to s barcelonom je samo pumpanje cijene, kao da za vrijeme korone nema transfera,
    ali kod nas nakon beskućnika u lushu sve prolazi
  • flexXy
    1.9k
    to s barcelonom je samo pumpanje cijeneimmerwieder

    Nije, imao je ponudu ali je otkazano radi korone. Zavrsit ce Bulat sigurno u nekom jacem klubu za par milijuna. Steta samo da nije dosla ponuda prije nego su kolumbijci preuzeli klub, na kraju ce im taj transfer otplatiti citavo garantirano ulaganje.
  • BBB Sibenik
    4k
    Kad su ga pitali jel bi rade tija u Hajduk il Dinamo. Ispalija je ka iz topa Dinamo, ako bi moga birat.
  • vjeko1701
    5.9k
    A drugo kad on baš ne bi bio zagrijan, ali ako on želi, nekako mi ne izgleda da bi Dinamo "radio probleme", posebno kako se bliže pravomoćne. Jedino kaj ga može zadržat je bracina želja da nadmaši Bjelicu.

    Pa trenutno to nije nikakvo čudo, Hajduk se bori sa Slavenom za 5. mjesto i ima goru gol razliku od njih.
  • Morales7
    184
    Želimo vratit Pinta, ali ga Rio Ave ne pušta ( platili su posudbu do kraja sezone)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.