• deda
    28.1k
    Jedna vijest u kontekstu tih tračanja, nagađanja. Dinamo navodno prati Armanda Dobru, desnokrilnog napadača koji igra za Ipswich Town. Dečko je 19 godina, albanski mladi reprezentativac.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ne virujen da ce Majer otic prije lita iz Dinama. Ako je ovo i istina za Marseille, mozda ostane ka Gvardiol do kraja sezone. Nema ga smisla nikakvog sada prodat, prvenstvo nismo rjesili nit blizu a u Europi smo jos konkurentni. To bi bia sulud potez.
  • Baneki
    731


    Tko u Dinamu prati igrače? I koja se sve tržišta prate? Ne znam kako to funkcionira u praksi. Postoji skaut služba u klubu, ili to sve menadžeri igrača odrade. Znam npr. da je u Lokomotivi Besnik Prenga kontakt za albansko tržište pa je zato tamo doveo dosta igrača.
  • Morales7
    184
    Loksa hoće Marina na posudbu
  • Morales7
    184


    Po meni je ovo realna njegova vrijednost. Korak i pol ispod Olma sigurno tako da oke je ovaj novac. E sad šta se tiče EL, mislim da možemo priznati da ne možemo osvojit sigurno, ali da bi bili slabiji bez njega bi, ali po meni već imamo rezervu, a to je Marko Tolić koji ima taj potez, nema igru prema iza, ali to se da popravit kao i kod Majera kako je popravio


    Za HNL po mojem mišljenju mi to osvajamo bez Majera jer kada ispadnemo iz EL mi redovito imamo dokraja sve pobjede i osvojimo

    Osijek nije prijetnja, Rijeka previše oscilira tako da prodaja Majera sada ne bi bila katastrofa, a novac je pristojan
  • marcio amoroso
    32.5k
    Lovri možemo čestitati kako je napredovao, bar u očima nas laika. Mnogi su i tu na zoni još prije par mjeseci pisali kako Lovro nema pojma i kako je Ivanušec ispred njega i kako je za posudbe i tako dalje. Slično je razmišljao i bivši trener.
    Majer je vala u par mjeseci začepio svima usta. Svaka mu čast na tome. Mnogi bi klonuli nakon tretmana kod Bjelice, on nije, borio je se, vjerovao u sebe i evo gdje je sad.
  • SAS1987
    13.5k
    Ponuda je solidna ali ako klubu prodaja nije nuzna iz financijske strane onda ga nebi prodao. Sam kaže da mu je dobro ako ostane a sledjece sezone ce biti još bolji i bit ce nam jedan od glavnih aduta u europskim utakmicama.
  • marcio amoroso
    32.5k
    bit ce nam jedan od glavnih aduta u europskim utakmicama.SAS1987

    To je već sada.
  • Dudu
    2.6k
    Lovri svaka čast prvo na karakteru, pa onda na napretku.

    Ja sam prvi koji je govorio da se loše uklapa, što vjerujem da je i bilo točno u tom trenutku. Baš je potreban jak karakter da u takvim situacijama ne padneš nego radiš još više i onda se vratiš još bolji i jači. Veliki respekt.

    Za transfer ne znam šta bi rekao, nije upitno da će doći do toga prije ili kasnije. Ja bih pustio njemu da procijeni gdje i kad želi kao što je Olmu dopušteno.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ne znam baš kakav bi to potez bio u konačnici da sad ide.
    Mislim da financijski baš i ne škripimo. Što se rostera tiče, bilo bi super da ostane.

    Istina nije isto igrat protiv Hajduka sa nekim poluigračima Todorovića, Jurića i dr. Ili vamo protiv PSG sa Verratiem , Marquihnosom, Mbappeom i drugim.

    Ali ovako kad bi ostao do zime bi još napredovao i razvio se. Vjerovatno do i repke iza eura. I mogao bi za bolje pare otić, ako bi već morao. U finisu svega ovoga, ovo pišu SN pederi, tko im vjeruje još...
  • marcio amoroso
    32.5k
    U finisu svega ovoga, ovo pišu SN pederi, tko im vjeruje još...Navijač Dinama

    Njegov menadžer je potvrdio da je ponuda tu i da se samo čeka Dinamov ok.
  • Eduardo
    17.6k
    Smatram da bi u ovom trenutku prodaja bila greška bez obzira na lovu. Treba pričekati ljeto pa onda pregovarati. Uz nastavak dobrih igara Lovro će vrijediti više od ovoga, a trenutno ovoj momčadi vrijedi puno više nego ljudi to misle. Rusi su pred vratima i s mog gledišta prvenstveno zbog toga u ovom trenutku ne.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Uz nastavak dobrih igara Lovro će vrijediti više od ovoga, a trenutno ovoj momčadi vrijedi puno više nego ljudi to misle.Eduardo

    E upravo to.

    Njegov menadžer je potvrdio da je ponuda tu i da se samo čeka Dinamov ok.marcio amoroso

    :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako se samo to čeka, onda je to to...sretno mu bilo.
  • Eduardo
    17.6k
    ne bih se ja baš zaletio sa ovakvim zaključkom. Neće on nigdje :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.