NORTE
Dal je tko dobio e mail od INA loyalty team-a za deaktivacijom računa? Kao da ga ne koristim piše u mailu, a ja uredno tankam na INI i provlačim karticu barem 2 puta mjesečno.
Pitam jer sumljam na novu prijevaru povezanu sa onim hakerskim napadom od prije koji tjedan/mjesec. — Zoran
NitkoBitan
Gradina
Zoran
rioda
Mi fakat zivimo u super zemlji, ekipi milja od sponzora nije nis, 2 milje za radio - isto nis... — Jaro
FelceAzzurro
Gradina
jer ne žele platiti 19 eura za Dinamo plus :zip: — rioda
Mi fakat zivimo u super zemlji, ekipi milja od sponzora nije nis, 2 milje za radio — Jaro
A koliko radio danas stvarno zivi? — Jaro
Fan
Što će nam radio na nacionalnoj frekvenciji kad pod a) radio je skoro pa mrtav medij
b) ispod Sv.Roka je potpuno besmisleno imati Dinamov radio
I još k tome 2 mil ulagat godišnje? — Dzoni
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.