• NORTE
    25.2k
    Dal je tko dobio e mail od INA loyalty team-a za deaktivacijom računa? Kao da ga ne koristim piše u mailu, a ja uredno tankam na INI i provlačim karticu barem 2 puta mjesečno.
    Pitam jer sumljam na novu prijevaru povezanu sa onim hakerskim napadom od prije koji tjedan/mjesec.
    Zoran

    Mojoj kolegici je došlo, a ona nema veze s dinamom tako da ne bi trebalo bit povezano s hakerskim napadom za dinamovu bazu.
  • Zoran
    650
    Isel bum onda sutra tankat pa bum pital, ali nema šanse. Jer namjerno skupljam bodove i stalno kod njih tocim gorivo.
  • Facke
    8.3k


    Bum te ja natankal , ali z gemistem.
  • Zoran
    650
    Može… samo da je hladan
  • NitkoBitan
    37.4k
    Tek sam sad skuzio, a koliko sam vidio nije se ovdje iskomentiralo, imamo Dinamo Radio :grin:

    Na web stranici klikom na ikonicu lijevo od profila se upali mjuza.
  • Droljo
    28.9k

    Ak deru slejeri i pantera ja sam za!
    \m/
  • Nolifer
    15.3k
    Ak od domaćih bu deral i MPT, ja sam isto za

    Bravo za radio! :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.