• Gringo
    1k
    Ferencvaroš ga je prije godinu i pol uzeo na free transfer. Nije puno igrao, a to što je igrao igrao je za K.
    Da im bar dođe.
  • Keyser Soze
    19.7k
    Pišu njihovi navijači, nije nijedan medij.

    Ali od jučer se najavljuje da im je šestica dogovorena.
  • Dinamosaurus
    119
    Donose igrače prije Europe i tijekom priprema sad za razliku od prijašnjih sezona
  • ShanKu
    2.2k
    Kako god, jedva čekam HNL
  • vjeko1701
    25.6k
    Ovo sto Graf radi, ili je ekstremno sposoban ili je ekstremno glup i nesposoban, sa tendencijom prema ovome drugome ipak...Orc123

    A kaj ga briga. Radi točno ono za kaj je doveden, jeftini moneyball igrači. Ako složi bolju i jeftiniju ekipu u odnosu na prošlu sezonu, bit će faca i spasitelj. Ako bude blamaža razine Palikuće, lijepo on ide dalje i ne dira ga živo ako će dole postati neprijatelj broj 1.

    Vjerojatno će dovesti i nešto ozbiljnija imena krajem roka, al trenutno stanje onih koji su došli i onih koji vjerojatno odlaze više naginje na tešku borbu za top 4 nego bilo kakvo hvatanje nas. Al to su njihove brige, meni osobno bi jako lijepo došla jedna sezona bez njihovog konstatnog mijaukanja na sve strane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.