• hardek
    10.4k
    jos vise me zanima kolko bi nam sad znacio proslogodisnji Pjaca tj kolki bi to upgrade biopodravskimodrikibicPMK

    To smo vrlo lako mogli saznat, da je dotični htio izbaciti klauzulu iz ugovora koja ne postoji niti na jednom ugovoru na svijetu. Nigdje ga se nije tjeralo, nije ga se tjeralo niti da smanji primanja, samo da izbaci za klub štetnu klauzulu iz ugovora i čak i to je bio problem.
  • Dzoni
    6.3k
    Stvarno nist protiv Gabriela dapace ali ne podrzavam spustanje posebno dragog mi Pjace da bi se druge diglopodravskimodrikibicPMK

    I onda to isto napraviš u svakom tvom postu od ovog kojeg citiram nadalje, samo kontra.

    tj kolki bi to upgrade biopodravskimodrikibicPMK
    Apsolutno nikakav
  • Paggini
    88.1k
    Vidovic nije donio titulu,podravskimodrikibicPMK

    Donio ju je pretprosle godine, kao i ove. Ne znam koju borbu vodis trenutno jer taj tvoj famozni Pjaca ju je izgubio prosle godine btw.
  • Mihael2305
    2.5k
    Famozni pjaca :rofl:
  • Jurki
    26.2k
    Igrac koji ima 1,2 mil eura placu mora pojest hnl i to da odigra prek kurca.
    I to vrijedi za svakog igraca bez obzira kak se zvao.
    Pjaca je odigral solidnu sezonu u Rijeci jer su mu dozirali treninge i šparali ga maksimalno.
    Jebiga pajdo ako ne mozes trenirati ko ostatak ekipe, ako imas cijele sezone tak mrsav ucinak.. dal je potrebna uopce rasprava dalje?
    Pjaca prije odlaska u Juventus i Pjaca danas nisu isti igraci.
    Al ljudi vole tu cinjenicu zanemariti.
    Bas me zanima kakvi bi komentari bili da se Marko Pjaca ne zove Marko Pjaca, nego npr Kristijan Lovric ili Petar Bockaj koji ima 1,2 mil eura placu i identican ucinak.
  • Paggini
    88.1k
    Donio ju je pretprosle godine, kao i ovePaggini

    I btw, samo da se napomene, na polusezoni smo imali 1 bod prednosti. Nakon te polusezone je Vidović počeo igrati i sad imamo 15 bodova prednosti. A pretprosle sezone mogu nabrojiti također sve utakmice koje je to proljeće sam riješio i donio titulu.
  • Ivdzo11
    10.1k
    Kad smo već kod Vidovića, trener Kovačević ga u sezoni koja slijedi želi preseliti u veznu liniju, tako da će mu krilna pozicija biti tek sekundarna opcija.
  • Shimano9
    4
    To je od uvijek jedino bilo logično, Vidović nije krilo, iako, može igrati na toj poziciji ali ne u toj ulozi već kao dodatni vezni ili SS. Mali igra super s obje noge, zna zabiti i ima mirnoću te šut iz vana, tehnički je vrh što kontrola što dribling, inteligentan i zna dodati i kretati se, ali ubrzanje i ta motorika za klasično krilo nije. Zapravo, tek sad kad pređe u sredinu ćemo dobiti najbolje od njega, posebno ako su radili na obveznoj igri i trčanju. Vidovića, i stavljam ruku u vatru za to, vidim u repki 100% u narednim godinama sad kad igra veznog.
  • striko
    3.4k
    Ne znam zašto ali većina će ljudi ako dinamo ne igra dobro pljuvati po Vidoviću, nebitno na kojoj poziciji igrao. Ima tek 22 godine i očekujem da će ove godine eksplodirati i napraviti odličan transfer.
  • Shimano9
    4
    Bitno je što struka misli i zna, a navijači ko navijači uvijek nađu neke žrtve i teorije. 22 godine i nije igrao na svojim pozicijama, a svejedno toliko zabio i uzeo poziciju pravom krilu. Najbolje tek dolazi i ja evo 100% prognoziram repku za njega. Posebno kad Dalić anti dinamovac ode
  • Droljo
    28.9k
    Mi igramo sa dvije osmice i ako misli (a misli) biti jedna od te dvije mora više trčati. A to valjda dolazi sa kontinuitetom koji on nije imao. Puno očekujem od njega.
  • Fan
    2.4k
    Tehnički nadaren igrač, ali nisam siguran ima li on kapaciteta trčati više. Ja bih ga radije u kontinuitetu htio vidjeti na desetki, al jbg, tu je Stojković.
    Dojma sam da neće bit dobro rješenje na osmici, al nek mu je sa srećom.
  • Jaro
    12.2k
    nisam siguran ima li on kapaciteta trčati višeFan

    zar nije komunicirano da je on medju top kapacitetima (dakle ne nuzno brzina, vec kolicina)
  • austrijanac
    11.7k

    Jedan od najboljih u klubu.
  • rokikaciga
    15k
    Vida ima medu najboljima aerobne karakteristike i moze trcat do preksutra. Samo kaj je to sve u drugoj-trecoj brzini pa izgleda kao da nemre hodat...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment