• Zoran
    647
    Kačevenda je dobar igrač. Nemam nista pritiv Solde, ali Kača je bolji i htel bi da dobije jos jednu priliku.
  • mali M
    10k
    Mah... Brijem ja da ćemo se propisno razočarati Kačom i svim povratnicima.. baš se sve diglo za par razina više i sad baš jako odskaču igrači koji nisu za tu razinu
  • Mr Anderson
    20k
    Kačavenda je ipak sasvim drugačiji igrač od ostalih naših veznjaka, nije loše imati takvog u ekipi pogotovo ako Soldo odlazi. Ali opet, nemamo igrača koji bi mogao tu i tamo zamijeniti i odmoriti Mišića. Nadam se da im je to prioritet. Barem se priča da tražimo takvog igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.