• Marc
    1.2k
    sve znaš… CJ, Groove Street Families i HESOYAM :grin:
  • emilperska
    16.9k

    Hesoyam, Rocketman i CPKTNWT + KJKSZPJ
  • ZG plavi 01
    398
    kaj mislis da on zna da je Stanisic igrao dosta lijevog beka u Bayernu ove sezone i to vrlo dobro?
  • Profesor Baltazar
    80
    Ma ne znam ni sam šta on više zna. Imam osjećaj, a to i nastupi za sada pokazuju da smo se došli bavit priznanjima, obljetnicama kao zadnjem prvenstvu i nastupu nekih senatora i izbornika. Uopće nemam dojam da smo fokusirani i gladni. Kao neko odrađivanje posla.
    Ubacio bi zato i Jakića da se uvede malo svježe krvi, borbe, da potegne i ostale.
  • Thor
    2.8k
    Sad slusam i gledam intervju Dalica...nismo bili dobri,popravit cemo se, nismo bili pravi,ispraviti cemo pogreske, Josko je slomio nogu prije 6mj,nadoci ce,treba ga cekati...itd.
    Dakle, koji k....dolazimo na SP nismo pravi,nisu neki igraci u ritmu, nisu uigrane linije...jebes mi sve ne kuzim!!!?? Da si poveo igrace koji su bili u ritmu koji cu igrali u zivotnoj formi i da si ih znao posloziti mozda bi bilo bolje,ne? Kaj se ocekivlao da kad dodju Modric,Kovacic...da ce ovima past gace do kolena??! I prolazimo do finala na stare zasluge!!?
    Osim Marca,Perisica,Stanisica i posebno Baturine i naseg Sucica nitko nemre pratit ritam ni brze kombinacije i istrcat kontre. Uh bas sam ljut sad nakon tih izjava!
  • The Undertaker
    9.9k
    Jasno je i Daliću da je zajebao stvar ali sad nema kud i može samo lupati floskule i nadati se da će se ekipa dignuti u formi. Po meni, nije samo do forme nego su i ove prve dvije utakmice loše pripremljene. S obzirom na kombinaciju lošeg izbora igrača, loše forme i loše pripreme utakmice, dobro i stojimo.
  • ElDorado
    11.9k
    Veli nije fair prozivati Gvardiola. Pa ko ga proziva? Napišeš da je bio loš i onda je to prozivanje.
  • Efes Pilsen
    16.1k
    Da, kritika vise ne postoji, sve je super i bolje ne moze. Zasluge uvijek, posljedice nikad.
  • Crni86
    22.3k
    Nije prvo prvenstvo koje je zajebo. Problem je sta ne uci na vlastitim pogreskama vec ih stalno ponavlja

    Prvo prvenstvo(rusija) je najbolje koje je odradio, a i na njemu je imao gafova (npr subasic u finalu) koji su ga kostali boljeg rezultata, a on ih ponavlja vec 8 godina na puno vecim uzorcima samo s drugim igracima….

    Veli nije fair prozivati Gvardiola.ElDorado

    Pa nitko ne proziva Joska, prozivamo covjeka koji je reko da nije spreman a gura ga uporno u prvih 11. Nitko ne proziva njti kovu vec covjeka koji ga uporno gura u prvih 11.

    Mjesa lino lada kruske i jabuke.
  • Droljo
    28.9k
    Slušam ga na radiju upravo i ne vjerujem. Operiran je od stvarnosti pa i od odgovornosti...
  • Ludovic IX
    11.9k
    "kako da maknem Subasica kad nas je doveo do finala"..

    Jedna od najgorih odluka ijednom izbornika ikad. Žrtvovati finale. Nije reprezentacija ni daliceva ni subasiceva prćija već naša (ne prcija). Uzeo nam je zlato time.

    Neću ni reći da je Subasic osim penala koje je branio na danas neprihvatljivo način bio jako loš golman to prvenstvo. Lovran i vida su mu cuda radili jer subi sto je išlo u gol, to je i uslo

    P.s. sam da nas idiot Marco pasalic ne košta prolaza. Da imamo 0 gol razliku bili bi sad 70% već unutra
  • Noel
    21.8k
    Čovjek radi obrnutu psihologiju. Zna on da nitko ne proziva Joška, to on radi i govori da ljudi rade da bi potaknuo da to ljudi stvarno rade. Tako pokušava obrnutom psihologijom skrenut pritisak i odgovornost sa sebe..

    Sjećamo se svi Ante Rebića i kopački.. isti modus operandi. Nakon toga je Rebić puknuo i dogodila se njihova ogromna svađa.
  • Ludovic IX
    11.9k
    trebaš imat inteligenciju da uopće smislis tako nešto. Nije on taj kapacitet a previše puta je bacao igrace pod vlak nakon loših utakmica. Najbolje su mu rečenice na kraju nakon sto popljuje igraca " ja sam kriv"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.