• Ivanmtk
    1.8k
    Unpopular opinion : Igra nogom kod golmana i stopera je produkt modernog nogometa koji u prvi plan gura tehničke sposobnosti igrača kojima je primarni zadatak obraniti svoj gol, dok kod veznih igrača, kojima bi primarni zadatak trebao biti kreativnost i tehnika guraju fizičke sposobnosti. Uvijek bi uzeo golmana stop šutera ko što je Livaković nego nekog kojemu je glavna karakteristika igra
    nogom.
  • Dudu
    3.2k
    Pa to i ja smatram da je nama prednost, jer nama treba netko tko ce branit "neobranjivo", a build-up i istrcavanja rijesimo vec nekako, nemamo toliko teskih protivnika uzastopno da bi to bio problem
  • keppi
    584
    Možemo se par dana odmoriti odmoriti od ove teme.....tko će po ovim vrućinama još nekog i dovoditi.
  • Jurki
    26.2k
    Luka Modrić ostaje u Milanu

    • Luka Modrić je odlučio nastaviti svoju karijeru u AC Milanu

    • Talijanski mediji navode da Hrvat želi ostati još jednu sezonu u Milanu, a konačna odluka očekuje se nakon razgovora s novim trenerom.
    Nogo

    Fala kurcu, bar nebumo citali svaki dan novi "obrat".
  • Plava balada
    178


    "Istovremeno, sve je izglednije da se Modrićev oproštaj od profesionalnog nogometa neće dogoditi u Dinamovu dresu. Premda nikada nije skrivao koliko mu zagrebački klub znači , čini se da je procijenio kako mu nastavak karijere u Milanu, a potom povratak u Madrid, predstavlja najbolju opciju."

    E moj Tportal...
  • Nogo
    11.5k


    Taj dio sam namjerno izbacio!
    Debili!
  • Tranzicijski Napad
    1.4k
    Citam kako je Dedićev(Jakov) transfer u hoffenheim propao, zanimljiv igraca, nadam se kako nasi prate situaciju
  • Dadox
    1.5k
    možda i prate,ali ne reagiraju zbog iznosa radi kojeg su i švabe odustale…
  • Efes Pilsen
    16.1k
    Ima nesto, ali isto tako fizicki odskace za svoje godine. Ocito ni Svabama ne vrijedi koliko trazi.
  • Facke
    8.3k


    Bile bi zanimljive saznati ste mu je agent. El zajebati transfer v Hoffenheim moras bas biti bister.
  • Tranzicijski Napad
    1.4k
    Malo se zajebavao u aiu oko transfera Dinama u zadnjih 5 sezone pa evo kaj je sve izvuko.

    HqdjiBP.png
  • Jurki
    26.2k
    14 lijevih bekova u 5 sezona. Ne znam dal bi se covek smijal ili plakal.
  • Sibirski plavac
    9.3k
    Prema turskim medijima, hrvatski reprezentativni golman ostao je bez transfera u Bešiktaš, koji je posljednjih dana slovio kao jedna od najozbiljnijih opcija za nastavak njegove karijere. Iz Istanbula je stigla informacija da je turski velikan odabrao drugog golmana. Riječ je o njemačkom golmanu Alexanderu Nübelu (29), koji je navodno već donio odluku o odlasku u Bešiktaš. Alexander Nübel je obavijestio je čelnike Bayerna da želi transfer u Bešiktaš. Golman sada čeka dogovor između klubova', javljaju njemački i turski mediji podsjećajući da je Nübelu dosta čekanja jer je od 2021. do 2023. bio na posudbi u Monacu, a od 2023. je kao igrač Bayerna posuđen Stuttgartu - navode Turci.

    Tom je objavom praktički ugašena mogućnost da Livaković preseli u redove gradskog rivala iako je Bešiktaš navodno već kontaktirao Fener i želio započeti pregovore oko transfera, dodaju turski portali.
  • hardek
    10.4k
    Malo mi fali prošlo ljeto. Svako otvaranje Zone značilo je 5,6 nepročitanih stranica na temi Transferi. Al ludi Boban je morao pogoditi sa 80% transfera pa da se moramo dosađivat ovo ljeto

    andy-bernard-the-office.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.