• podravskimodrikibicPMK
    223
    Meni je Marco bio cist oke, malo iznad ocekivanja koje imam za njega. Ne smije se zaboraviti jako lijepa peta kao predasistencija Stanisicu za nas jedini gol, ne bi puno igraca to napravilo (u smislu sjetilo se napraviti). Nije neki skolovani igrac al svidja mi se doza divljine i nepredvidljivosti u njemu. Da nije bilo onog bas velikog promasaja, po meni bez vece zamjerke, kazem posebno s obzirom na ocekivanja.
  • wolfgang14
    4.3k
    Ljubo u sridu, trebao je spomenut kako bi s Mišketom, Stojkovićem i Beljom bili 50% jači ali nema veze

    IMG-4964.jpg
  • IstinaZaDinamo
    2.6k
    Novinarka hrt-a na sebi ima "kinesku" verziju dresa reprezentacije :rofl:
  • ZG plavi 01
    391
    zbilja ne vidim kaj bi Beljo danas bolje odradio od Muse, nista on nije kriv kaj je nasa kreacija ravna 0 i kaj nijednu loptu nije dobio u prvom poluvremenu. Lako se moglo desiti da on bude na golu umjesto Budimira, Budimir se nasao na tap inu.
  • Jos-Optimus
    11.2k
    Sportske su dale.iatu ocjenu Luki modriću, Šutalu i Baturini
  • Jima
    1.7k
    J.... novce,život proleti.Bacio ih sigurno nisam.Pa nisam doma ostavio ženu i djecu gladne.Svaka budala ima svoje zadovoljstvo,pa tako i ja :joke:
  • Roky
    72
    Moglo je i gore
  • Thor
    2.8k
    Ajde nekako smo ju nagurali :brow: :starstruck: Livija treba zivotom branit da ostane u klubu :heart:
  • Masto
    1.6k
    Jel nam bolje ostat na trećem mjestu il drugom, ako nam je bolje drugo mjesto onda ce ghana dobit kantu imam predosjećaj
  • Kujtim Shalla
    9.8k
    Dobro jutro svima i čestitke na pobjedi. Eto to jedino što je dobro iz te utakmice. Livi najbolji igrač to sve govori. Gledao na hrt 2 i glupani u studiju hvale zalizanog da je pogodio sa izmjenama a niko da kaže halo,usrao je totalno i pogubio se sa startnom postavom. Kakav kova ,kakav Musa čovječe . On je sa izmjenama na poluvremenu pokazao da pojma nema i da se pogubio. Thomas C njihov selektor je tek u 78. Napravio prvi izmjenu,jer je imao plan ,postavio igru i do našeg gola bili su bolji ko brat bratu. Mi smo za utakmicu samo bili u stanju pripremiti Lukine majice i dres očigledno. Hvala bogu pa 3 boda , ovako ćemo teško ne sa Ganom nego bilo sa kim. Nadam se da ćemo se dizati i da će to biti puno bolje . A onaj jebeni komentator sere da smo znali da će biti teško, da su dobri u tranziciji,da su organizirani ,ma od njih pokušao napraviti Španjolsku:lol:
    Trima riješena ,a sad da vidimo jesuli Zvone i Dabinjo šta radili jučer :starstruck:
  • Kruno
    1.5k
    Toliko mi je bila dobra utakmica da sam zaspao. Nemam više rijeci, Gana ce nas dobiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.