• Omake
    18.2k
    moguće Ali su brojke baš poražavajuće. Borila se i Barca B za opstanak kada je Sergi igrao pa je imao jako dobre brojke.
  • Omake
    18.2k
    Stojković regen iz Njemačke, računam da ima BiH podrijetlo iako mu je drugo državljanstvo talijansko. Na TM piše da mu ugovor istječe za tjedan dana.

    AgemYDH.png
  • Zagi
    17.9k
    Kao i Ivanović, Pašalić prije par sezona.
    Kladim se da je takvih igrača svake sezone bar 5 po toj regional ligi gdje igraju bundesligaške B momčadi.
    Sada kada imamo dinamo B, mozda ne treba više čekati RIjeku da ih etablira pa ih nam prodaje za 5+ m eura.
  • Omake
    18.2k
    Sad je neki Borac potpisao za Heracles iz Regionallige. Knežević je iz B ekipe Stuttgarta otišao u Kaiserslautern. Ima ih, ja sam jučer samo pregledao u19 Bundesligu i baš ima em Hrvata, em ostalih s ovih prostora. Uvijek se čovjek iznenadi s par novih imena. Mali Iličević iako mu je tek 15 godina igra na visokoj razini u toj ligi.
  • Fatos Beqiraj
    2.4k
    Sad kad imamo B momcad moglo bi se pokusat s kojim
  • Zagi
    17.9k
    baš ima em Hrvata, em ostalih s ovih prostora.Omake

    Makar se nebih limitirao samo na regionalce, zašto?
    Ok jezik ali tko god je odgojen u tom njemačkom okruzenju, lako se kod aklimatizira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.