kibatech
mali M
To je taj problem kad se pozivamo na društvenu odgovornost — Paggini
deda
Paggini
Ja nemam problem sjediti s čovjekom koji popije JackieColu, al da Dinamo ima preko prsiju glavnog sponzora JackDaniels bi imao problem sa time. Isto kako nemam problem sa time da ti recimo odeš u kladaru ako želiš, al imam da Dinamo nasred prsa promovira tu istu. — mali M
Crni86
scooniepenn
scooniepenn
Tradicija bunta
Paggini
vjeko1701
Crni86
Zoran
Jos-Optimus
Mr Anderson
Znaci ovisnost je ovisnost. Cisto zlo. Nema manje ili vise lose ovisnosti. — Crni86
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.